BMW R 1150 GS Adventure (2002)

Vlastník bob2013
Vloženo 25.12.2019
Aktualizováno 25.12.2019

Krok dopředu, s krásnou tváří, na vše ostatní jsem si zvykl u R1100GS.

První dojmy - Živější a pohodlnější, a snad ještě větší než jsem myslel. Dala to co jsem chtěl. Jsem rád že jsem poslech okolí.

Motorku bych doporučil pro - Kdo má tak 100 a více kg, dost síli, chuť cestovat všude kam se podívá určitě neprohloupí.

Doplňky na motorce - Padáky, Plexi revand, podvozek wilbers, nástavce krytů rukojeti, Y svod výfuku, výfuk remus, snížené stupačky

Na jistá omezení na krátké cesty do města jsem si zvykl.
Všude jinde je motorka příjemná. V malé rychlosti a lehčím terénu je potřeba počítat s váhou, ale pokud má svou rychlost správnou je to zážitek k nezaplacení.
Dlouhé přesuny tak člověk tráví v pohodlí i s ohledem na podvozek wilbers který je na motorce opravdu perfektní. Y svod výfuku a laděný výfuk je pak s KN filtrem přídavek který motorku posune zase o krok dál.

bob2013
bob2013 napsal 26.12.19 v 18:10

Jsem rád že se líbí, moc díky za ohlasy. A s tou váhou nad 100 kg, hold podle sebe soudím ostatní a já lehce nad 100 mám ?. Jinak za tak krásný kousek může více náhoda a bratranec který to umí najít. Měl jsem totiž R1100gs, ale před odjezdem do Rumunska začala klouzat spojka a při opravě se zjistil únik oleje z převodovky. Tak jsem prozatím sháněl jiný povoz a tahle krasavice se objevila.

rakeťák-Kim
rakeťák-Kim napsal 26.12.19 v 17:19 10b.

Jes, tak tohle je fakt krásnej kousek

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.12.19 v 22:19 10b.

Mooooc pěknej kousek poctivýho železa

O.N.E.
O.N.E. napsal 25.12.19 v 22:13 10b.

Tak 100kg a víc rozhodně nemám ale byla to super motorka, malinko těžší na místě ale za jízdy super Máš to pěkný