KTM 1190 Adventure (2014)

Vlastník Rbs
Vloženo 21.12.2019
Aktualizováno 21.12.2019

Od výstavy v roce 2014 moje motorka z říše snů. O čtyři roky později splněný sen.

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Opět Motospeed. Naprostá spokojenost.

Triumph Tiger 800 XC: V přímém srovnání s ktm u mě prohrál.
Ducati Multistrada 1200: Moc peněz, asi jsem ji jen chtěl.

První dojmy - První svezení mě naprosto ohromilo. Husí kůže všude. Jako kdyby to celé sestrojili a postavili v tom Rakousku mně na míru. Ted už vím co je to, když motor jede a brzdy brzdí.Prostě mi kateřina sedla hned na poprvé.Hned při zkušební jízdě.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo rád cestuje, kdo se projede jen tak na kochačku, ale i pro toho kdo si chce zablbnout.

Doplňky na motorce - Padací rámy, cnc páčky, kryt motoru, kryt nádržky na zadní brzdě, kryt zadní brzdové pumpy, padací protektory v osách, nosiče báglů, manžety na vidlicích a nějaké cnc hliníkové doplnky spíš kvůli estetice. Jo a vyfuk arrow- krásný zvuk. Drzak navigace, kryt motoru , kryt zadní pumpy a drážky baglu jsou vlastní výroba.

Jak už jsem se zmínil splnil jsem si sen. Představoval jsem si všechno možné, ale motorka předčila všechna očekávání. Máme spolu najeto 15 000 km a každá vyjiždka je zážitek Všechno funguje na jedničku. Neskutečně zábavný motor. Podvozek, brzdy vše super. Letošní dovolená Slovensko, Madarsko, Rumunsko, Srbsko, Makedonie, Albánie, Cerná Hora, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina a zpět domů, motorku si myslím dost prověřila. Cestovali jsme jak po dálnici, dost bídných okreskách, krásných okreskách i nějakých usecích, co by se daly označit jako ofroadové. Všude jsem se na motorce cítil dobře. Je to divné, ale i prdel mě bolela daleko méně než na V stromovi. Tím nechci nijak urazit moji bývalou. Jediné na co nejsem zvyklý je to topení do sedla. Hřeje teda dost.Ted je to docela fajn, ale v létě, je to horší. O pohodlí a pocitech spolujezdce moc psát nemůžu, protože už jezdím jenom sám.

context
context napsal 28.12.19 v 20:02 10b.

Krásná mašina poslední pěkné ročníky, co kdy, rakušané vyrobili přejí hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu

Sob78
Sob78 napsal 24.12.19 v 14:18 10b.

Na těch silničních pneu, KTM vypadá divně...ale na těch endurových, má hned správný říz!!! Za vysněnou láskou si člověk musí jít a ty už ji máš, gratulace

Kacafirek
Kacafirek napsal 21.12.19 v 16:17 10b.

Pekny stroj, pekne napsano.

stani
stani napsal 21.12.19 v 10:30 10b.

Krásnej stroj

alexander
alexander napsal 21.12.19 v 06:36 10b.