Yamaha MT-10 (2019)

Vlastník Gonzo
Vloženo 10.12.2019
Aktualizováno 17.7.2023

U zdi těsně za dveřmi stála slečna Tinkerová - s karatistickým výkřikem zaútočila. Všiml jsem si, že jí po boku a po bradě teče krev. Uhnul jsem, a jak letěla kolem, zezadu jsem ji střelil do hlavy. Jiří Kulhánek, Hardcore

Člověk by řekl, že tahle slečna z Iwaty bude taková Hanako. 500 let stará a akurátní lesbická upírka z klanu Hashimoto, která se specializuje na výslechy.
Ve skutečnosti je to ale spíš čínský ninja pan Ho. (i když by vám pan Yamamura tvrdil, že jediní opravdoví nindžové byli a jsou upíři a upírky z klanu Hashimoto – předkové a potomci pana Yamamury.) Pana Ho několikrát zradili, takže je teď konečně na správné straně. Na straně Nočního klubu.

Neumí prohrávat a nikdy neuměla – ale vzteká se fakt hezky.
„Co civíte?!“ otočila se po svých nohsledech, kteří zrovna pozorovali něco na zemi. Sprchovací slečna – statečně zatleskala, a divil jsem se, že jí Karolínin pohled nezapálil kimono.
„To bylo působivé, pane Tobiáši,“ ozvalo se, a kroužek okamžitě udělal širokou uličku a záda se ohnula úklonou – pan Aoki.
„Jak to jen můžete říct, pane Aoki?!“ Mazlík dočista zrudla.
„Učili vás bojovat na lodi paní Dao, že, pane Tobiáši?“
„Ano.“
„Kdo, smím-li se ptát?“
„Hlavně Wries, něco i pan Ho.“
Teď kroužek zašuměl docela užasle a pan Aoki se otočil na Karolínu: „Potom je jasné, proč jste nezvítězila, Karolína-san. Útočit řehtačkou na mrak by mělo větší naději.“
Jiří Kulhánek, Noční klub

dva_hrnce
dva_hrnce napsal 24.04.21 v 20:28 10b.

Samozřejmě za deset, hlavně ať slouží a lítej nízko

Myspulin25
Myspulin25 napsal 15.05.20 v 22:05

Pěknej kousek

Surge
Surge napsal 23.03.20 v 11:36 10b.

Opravdu netradiční pojetí recenze i když jistá paralela v jízdních výkonech a pocitech jezdce za řidítky je zřejmá- je to naprostá šílenost s hubou od ucha k uchu!
Ať dobře slouží!

Qjetináč
Qjetináč napsal 17.12.19 v 22:04 5b.

Co? Nebo cože? :D

Berry7
Berry7 napsal 17.12.19 v 09:38 10b.

Pekna