BMW R 1100 GS (1995)

Vlastník Kawapetr
Vloženo 27.11.2019
Aktualizováno 11.12.2019

Starší technika ale pro to co je stvořená je super .Dokázalo to za 2sv. dobít evropu a s nějakým tím vývojem to jezdí do ted co dodat

První dojmy - Po prvním svezení mě překvapilo asi všechno, je to pro mě uplně něco jiního než sem do ted jezdil. Do ruky mě padla celkem dobře i přes velikost a váhu líbí se mě že konečně můžu jet i mimo top cesty nelíbí se mě že nemá 131kw jako ninja :-) Jo jedno mínus musel jsem přebourat dveře do motorkárny abych se tam vlezl.

Motorku bych doporučil pro - znudění zdětkovatělí tatíci jako já, nebo cestovatelé

Doplňky na motorce - držáky kappa , výstuha převodovky

Začnu asi výčtem vlastností Starší, velká,těžká,podle mě na svoje stáří drahá jak díly tak na pořizovací náklady,sere mě systém blinkrů a ochrana před větrem by mohla být taky lepčí ,nevím jestli sem si toho začal všímat až ted ale je jich moc jak tohodle tipu tak následujících (dovolím si říct že je to skoro tuctovka) ale na druhou stranu spolehlivá, pohodlná, překvapivě ovladatelná, konstrukce budí pozornost ikdyž má kořeny někde okolo 2.sv války,když na ní sedím přestal jsem nadávat na stav českých silnic. Je to GS ráno mě naserou v práci , přes den rodinka a další ráno se probudím s kocovinou někde v Albánii (zatím se nestalo ale to je otázka času )

Kawapetr
Kawapetr napsal 28.11.19 v 18:28

Díky

PanKlobasnik
PanKlobasnik napsal 28.11.19 v 15:27 10b.

Hezky napsany