Yamaha XV 1100 Virago (1998)

Vlastník Žafla
Vloženo 19.11.2019
Aktualizováno 19.11.2019

Pohodlná s dostatečným výkonem

Motorka koupena od U Plzně - Spokojen

První dojmy - Z 535 jsme s manželkou přesedlali na 1100 hlavně kvůli místu.U 535 jsem byl s výkonem a ovládáním zcela spokojen,ale pro batůžka místa moc nezbývalo.Je to sice pár centimetrů,ale je to znát.Pro pohodlí jsem dal dozadu ještě prodloužení stupaček.Celkově je 1100 o trochu dál než 535 i na delší trasy a ten výkon to je něco.Malou poznámku mám pouze k větší váze ( musím do garáže pozadu a ještě do mírného kopečka) a do zatáček se musí trochu nutit,ale to o zvyku.Jinak suprová motorka s poctivým motorem a rámem.Jsem nadšenej

Motorku jsem kupoval s kompletní výbavou na cestování.Pouze nějaké kapsy na zadní a boční kufry jsem dokupoval a prodloužení zadních stupaček je z 535.Zadní boční plastové kufry se mi moc nelíbily ,ale jsou velice praktické (rychle je sundáte,jsou uzamykatelné a odolné vodě)a tak jsem na ně přidal kožené kapsy.Po minulém majiteli také zůstali v zadních padákách látkové kapsy, které jsou pěkně schované v padáku a nevadí batůžkovi u stupaček.Jsou to obyčejné kapsy do rámu jízdního kola.Abych nezapomněl ještě jsem z 535 přendaval chlastáky na 1,5l.

Žafla
Žafla napsal 26.11.19 v 15:44

Chlapi díky moc

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 26.11.19 v 11:02 10b.

Pěkná mrška. Tak ať se nám zima rychle překulí aby se zas dalo viraget za dobrodružstvím..

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 25.11.19 v 20:06 10b.

ať se daří a hodně šťastných kilometrů a pohodu v sedle chlape .

Žafla
Žafla napsal 25.11.19 v 15:53

Díky Kovboji

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 25.11.19 v 14:34 10b.

Tak ať slouží,a kolama stále dólu.