Honda CBF 600S (2005)

Vlastník kittiwake
Vloženo 5.11.2019
Aktualizováno 26.2.2021

Velká silná motorka s pro mě nádhernou barvou.

Motorka koupena od soukroma osoba - Koupená v CZ s DE značkama.

První dojmy - Poprvé z blízka v malé garáži mi přišla obrovská. Vždy jsem chtěl přesně tuhle barvu a když jsem jí viděl v inzerátu s celkem rychle padající cenou, musel jsem jí koupit. Sedlo ve střední poloze mi ideálně vyhovuje na mých 180cm, jen zvažuju výměnu za něco měkšího. Ze začátku jsem se trochu bál otočit zápěstím, ale to už je pryč :-)

Motorku bych doporučil pro - Na začátek super a možná i na dlouho potom. Kdo chce velkou pohodlnou a čitelnou motorku, která bude dlouho sloužit.

Doplňky na motorce - Originál kuft v barvě a nabíječka z Ali.

Velká, klidná, krásně vypadající a chtěl jsem 4 válec.
Již jsem jí před časem měl, pak prodal a dalších 10 let mě to hlodalo jí koupit znova. Líbí se mi vzhledem i technikou. Mám model PC38 s karburátorem a to jsem chtěl. Jede víc, než dokážu plně využít, v kufru je místa až až. Zatím bez poruch. Na cestování myslím bude dobrá, jen by to chtělo na stovky km denně to měkší sedlo.

marin35
marin35 napsal 26.02.21 v 16:37 10b.

Honda je dříč, ta tě doveze kam jen budeš chtít. Měl jsem dvě po sobě a kdybych se nevyvinul v hltače kilometrů cestou necestou, tak jsem šel i do třetího kousku, hodně šťastných km přeji.rozhodne za 10 a barvu za 11

skosik
skosik napsal 07.11.19 v 19:26 9b.

..Honda..