Peugeot Speedfight 2 (2005)

Vlastník Hatakka
Vloženo 30.8.2019
Aktualizováno 30.8.2019

Bazarový šrot, nicméně byla to má první motorka co mně dala okusit kouzlo jednostopé jízdy.

První dojmy - Na první dojem jela motorka skvěle, to jsem přesně potřeboval pro ty mé jízdy na vlak. Problém byl při startování, nešla nastartovat už při předváděčce. Prý je to tím, že prší a je studená. Nebylo, stejně potom ani když bylo vedro nechytla nikdy napoprvé..pokaždé jsem ji musel nakopnout, ani v servisu si s tím nedokázali poradit.

Motorku bych doporučil pro - Už se nevyrábí, ale kdyby byla v dobrém stavu může na ni jezdit každý kdo potřebuje takovýto popojíždění po městě, zajet na nákup atd. Já teda na ní jel i na nějaké delší výlety, ale to už je spíš otázka preferencí..

Motorka se mi líbila na pohled a hlavně jsem nechtěl Čínu.
Jezdilo se mi s ní, jak už jsem říkal, dobře. Jen to startování..výhoda byla, že šla manuálně nakopnout, takže se to po nějaké době vždy podařilo..akorát to bylo trochu trapný před sousedama, podle mě se každé ráno vsázeli jestli to ten blbec nastartuje nebo ne.
Víc než 80 km/h jsem z ní nevymáčknul, ale na to mí pojíždění k vlaku mi to stačilo.
Nakonec nedopadla slavně Nějaký filuta mi ji chtěl ukrást a poškodil zapalovací skříňku, kterou mi nikdo nebyl schopen opravit. Teda opravit by šla, ale za cenu převyšující zůstatkovou cenu stroje. Takže jsem ji prodal maníkovi, kterého baví se vrtat ve starých vránách a nakonec si ji opravil.