Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V (2012)

Vlastník Atincx
Vloženo 18.8.2019
Aktualizováno 17.4.2021

Vlk v rouše beránka, lokomotiva k neutahání. Stroj co má styl, charisma a ta barva je luxusní ...

Motorka koupena od rtin (Třinec (Staré Město)) - Dobrej chlap.

První dojmy - Po téměř čtyřech hodinách hodinách v autě k Martinovi, když jsem ji viděl v přítmí garáže bylo jasno. Při krátké projížďce jsem nic nehledal a už se těšil na cestu domů i když jsem z ní měl respekt.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo nechce zapadnout do šedi, má vlastní názor a nechce mazat řeťez.

Doplňky na motorce - Kufry GIVI od původního majitele stejně jako metalíza, kterou Guzzi použila pouze v roce 2014.
Dokoupen kufr SHAD SH58 stavitelný do třech objemů s origo taškou. S rezervou se tam vejdou dvě vyklápěčky.

Chtěl jsem změnu, po osmi letech na Nevadě, taky něco silnějšího pro dva. Cestou domů po dálnici jsem zkoušel co a jak. Ty dvě motorky jsou od sebe tak daleko že se učím, ale jde to rychle. Mám najeto kolem osmi set a nepřestává mě to bavit, jen mít víc času. Jede to, brzdí to, motor je k neutahání. Spolujezdce jsem ještě nesvezl, tak nevím. Bez kufrů toho moc nepoberete. Zatím bez poruch, snad to vydrží. Spotřebu neřeším, ani nevím. Zkratka GT mluví za vše, město s tím jde, ale s kufry to má metr na šířku musíš s tím počítat.
Po sezoně a půl něco doplním. Motor lehce pocukával tak jsem myslel, udělám servis (ventilové vůle, svíčky, filtry, oleje) ono se to zlepší. A nezlepšilo, naopak. Tak cesta do Opavy k panu Gelnarovi. Diagnostika ukázala moji nešikovnost, špatně nasazený a zajištěný konektor k čidlu teploty vzduchu. Nahrána jiná mapa (když už) a jede parádně i spotřeba klesla, nyní kolem 5 litrů ve dvou.
Letos obuty nové Metzeler Roadtec SE 01 a zubaté kotouče od EBC s deskami.
Spolujezdkyně si přestali stěžovat po montáži vrchního kufru, už nemají pocit že je ztratím. Jinak sedačku a prostor chválí.

GraupyM
GraupyM napsal 03.01.22 v 22:31 10b.

Výborný stroj. Výborná značka s duší

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 14.08.20 v 19:06 10b.

POHODLÍ ZDRAVÍ OSÍK! Máš to pěkný!

skopuzzi
skopuzzi napsal 12.08.20 v 20:12 10b.

No tohle se hodnotí lehce...

loki68
loki68 napsal 09.08.20 v 18:01 10b.

Papanhe
Papanhe napsal 30.06.20 v 06:17 10b.

Máš jí krásnou. Ať věrně slouží.