Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Scorpio211
Vloženo 18.8.2019
Aktualizováno 18.8.2019

Přátelská
Ochotná
Ufounský kukuč

Motorka koupena od FIRMA:Lukáš Burda DIRTBIKES (Opava-Předm

První dojmy - Báječná, odpouštějící chyby pramenící z neznalosti nové motorky.

Motorku bych doporučil pro - Všem, co mají chuť jezdit univerzální vstřícnou motorku. Jak pro začínající, tak i pro zajeté borce.

Jsme spolu pár týdnů, takže se ještě oťukáváme...ale hned po prvních desítkách kilometrů jsem si byl jistý dobrou koupí. Motor šlape jak švýcary, jde krásně za plynem už od nízkých otáček a zvuk z výfuku je pohlazení na duši. Nastavení odpružení jsem ponechal, neboť mi naprosto vyhovuje. Takový zlatý střed pro mých 80kg.
Zatím jen asfalt. Terén není v plánu, ale nikdy neříkej nikdy...! Na suchu i na mokru drží jak přilepená i díky obutým Pirelli scorpion trial 2. S těmi byla Verča koupena a pár tisícovek ještě vydrží. Zakoupena byla z druhé ruky a nebyla potřeba žádných zásadních servisních zásahů. Jen klasické věci. Výměna oleje a filtru, vyčištění vzduchového filtru, pro klid duše očištění a namazání řetězu. Předchozí majitel měl hodně sklopený světlomet, tak drobné poštelování a hotovo.
Výška sedla je malinko vyšší, což mi z počátku vadilo, ale už jsem si zvyknul a našel svoje grify, jak na to.
Víc postřehů a poznatků přidáme po delší době. Nejspíš po ukončení sezóny, až bude Verča Syslová odpočívat zimním spánkem ?

Herejk
Herejk napsal 12.01.20 v 23:30 10b.

Ladzi
Ladzi napsal 21.08.19 v 19:27 10b.

Mě už baví šest let