Suzuki DL 1000 V-Strom (2008)

Vlastník petan33
Vloženo 11.8.2019
Aktualizováno 11.8.2019

Mám 2 metry a v pohodě se na V-Stroma poskládám

První dojmy - Vcelku v pohodě, před tím jsem měl Suzuki DR650, která byla lehčí, ale neměla startér (kopačka), se svojí postavou jsem neměl se startováním problém. Třetí řádek z povinnosti

Motocykl jsem koupil s techničákem jako dovoz z Německa (Lübeck), koupil jsem ho od kluka z Mladé Boleslavi a přihlašoval jsem již sám, motocykl byl lehce bouraný na pravou stranu, pouze plasty a promáčklá nádrž pod plastem. Oprava, která byla provedená v ČR (svařené plasty) nestála za nic, plasty jsem koupil nové. Motocykl byl 6 měsíců starý a měl najeto 2 823 km, dobrá byla i cena. První majitel podle mne havaroval z důvodu chybějícího předepnutí předních teleskopů, krásně to pérovalo, ale okamžitě se rozkmitalo, okamžitě jsem přitáhl a vše je v pohodě, také jsem, si lehnul, ale z vlastní blbosti a odřeniny byly výchovné. Jezdím většinou ve dvou, silnice, občas polní cesta, do terénu nepříliš vhodné, spotřeba okolo 6 l/100, (záleží jak za to tahám). Původní pneu Bridgestone podle mne klouzaly s počínajícím deštěm, po sjetí jsem osadil Metzeler Tourance a jsem spokojen. Cestování je pohodlné (v rámci možností), s mojí výškou stále zvažuji turistické plexi (ale je hnusné tak si nechám foukat do ksichtu).

petan33
petan33 napsal 11.08.19 v 22:34

Dik Jardo, uz jsem na nej v Cine koukal.
Jinak GS 1200 je asi jediny do ceho bych jeste sel.

Jarda40
Jarda40 napsal 11.08.19 v 22:15 10b.

Dej si na plexi deflektor a bude to super.