BMW R 1100 R (1995)

Vlastník jurage
Vloženo 6.8.2019
Aktualizováno 26.4.2023

Konečně boxer
Žádnej závodník, ale krouťáku na rozdávání. Na moje necelý dva metry pohodlný. Miluju projev toho motoru.

BMW R 1100 GS: První a hlavní cena. Druhé a celkem nepodstatné přišlo mi to trochu jako barbarskej počin očesat gs na scramblera
BMW R 1150 GS: To samé jako u 1100...ale šestku bych určitě ocenil

První dojmy - Čirá radost vidět ty cilindry po stranách. Huba radostí od ucha k uchu. Pěkně...jo pěkně to táhne. Kotouče celkem hýn, ale vono to vážně brzdí...zlatý starý bremba. Sakra s kvaltama dolů na tu spojku člověk vážně nesmí bejt sprostej.

Doplňky na motorce - Takhle jsem ji přivezl. Full led světla. Moc hezky upravené sedlo. Přímé svody, laďák yoshimura "vypálenej" , zadní kolo z eska "za to jsem vděčnej origo je tragický stejně jako řidítka" , štítek, bočnice, kufry

Už když jsem jí viděl v jednom z profilů tak mě oslovila...a když jsem ji trefil na inzerát a za super cenu tak fakt nebylo co řešit:)

Teď následuje moje etapa. Dostala vše na dalších 10 000, novej kabát, botičky. Dále budou následovat osumdesátky řidítka rockstar, padáky, šusplech. Možná elektronickej budík, ale uznávám, že tohle provedení starýho mi padá do oka...stačí sundat trapný hodiny a máš na levo minimalistickej otáčkoměr a centrální analog fofrmetr celkem líbiví.

Analogovej ukazatel paliva

Zánovní kotouče, ofiko přední guma, liposukce předního blatníku.

Už začíná být opravdu moje:) Pořádná řídítka...ještě zalakovat přepínače do černa ať tam nehaluzej a přijde ještě zvýšení, jsou dost nízko.

Taková blbina a kolik vono to udělá parády...dementní plast mezi sedlem a nádrží nahrazen tahokovem. Nádrž krásně pokračuje dolů a prosvítá. Viděl jsem hodně fotek, kde upravují sedlo a protahují ho až na nádrž. Jedny, kde vzal ty plasty tři, postupně zkracoval a zakomponoval do sedla. Moc pěkný, ale hlavně jiný než ostatní. Já to vyřešil posvým:)

A když už je to průhledný, tak to vybízelo k tomu šoupnout tam ledky...

Vážně miluju projev toho motoru:) Vibrace lezou a to mě prostě baví. Je radost si na křižovatce vrknout za heft a znovu a znovu si připomenout to trhnutí. Krásnej lehkej chod spojky. Převodovka asi to co jsem čekal hodně srovnatelné se starým káčkem...

jurage
jurage napsal 15.08.19 v 12:35

Sete...má pravdu. Když už našlapeš na předek zadní gumu tak jí to chce otočit proti směru její rotace.

Sete
Sete napsal 13.08.19 v 14:49

Otoč si přední pneu, máš jí nasazenou obráceně

mildafleck
mildafleck napsal 13.08.19 v 08:13 10b.

Pěkná práce

berry78
berry78 napsal 07.08.19 v 08:26 10b.

Moc pěkná úprava …

Omarson
Omarson napsal 06.08.19 v 22:17 10b.

jsem rád , že to padlo do ruk někoho kdo si s tím pohraje :)