Yuki Fairy 50 (2012)

Vlastník Fredymysak
Vloženo 28.7.2019
Aktualizováno 28.7.2019

Mám najeto necelých 1.800 Km a bez jakéhokoliv problémů. Pohodlný bezproblémoví skútr.

Motorka koupena od Zape Motor Karviná - Spolehliví servis. Bezproblémové objednávání náhradních dílů. Není co vytknout

První dojmy - Motorka mi při prvním výběru hned padla do oka. Opravdu krásná a svou vizáží vypadá silnější než jen 50ka Skvělá spotřeba 1.8 litrů na 100 Km. Pohodlný a velice praktický do města nebo chatu.

Motorku bych doporučil pro - Motorku mohu doporučit i začátečníkům, je velice dobře ovladatelná a nenáročná.

Doplňky na motorce - Moto mám v originálním stavu

Zápory: Jezdí svižně akorát kopce mu dělají potíže ale je to přeci 50 ka.
Sedadlo: spolujezdec má na sedadle větší pohodlí než řidič. To je vše co bych mohl skútrů vytknout. Klady: Super spotřeba, motor se nepřehřívá i při větších trasách udělal jsem 197 Km na jeden zátah a bez jakéhokoliv problému motor táhl perfektně. Od novoty tankují jen prémioví benzín u čerpací stanice Benzina 100 oktanoví benzín VERVA a můžu jen doporučit.
Brzdy perfektní, ovladatelnost taktéž. Ze skútrem sem neměl jediný problém.
Při pomyšlení že je to Čína, tak se jim tento skútr povedl. V obchodě kde jsem skútr kupoval a to Zape Motor v Karviné, není problém do teď sehnat jakékoliv náhradní díl na tuto motorku z roku 2012. Motorku v zimním období mám uskladněnou v garáži pod plachtou a v teple u radiátorů vedle auta.
Co se týče delšího cestování ze skútrem tak to zvládá perfektně ale pak opravdu bolí záda.