Honda NC 750S (2018)

Vlastník zdendaziki
Vloženo 8.7.2019
Aktualizováno 8.7.2019

Moc pěkný stroj. Leckdo se za ním otočí. Je tichá což mi nevadí.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

Honda CB 500: Za stejnou cenu větší kubatůra. Cena 160000.-

První dojmy - První dojem- Ovladatelnost výborná, nejsem závodník, motor chodí dobře, nejde moc vytáčet, je potřeba včas řadit, odmění tě nízká spotřeba. Max. rychlost 190.

Motorku bych doporučil pro - Starším maníkům jako jsem já.

Doplňky na motorce - Vše je originál o výroby.

Po 100 kilometrech je potřeba dát si pod zadek polštářek, máš pocit že sedíš na prkně. čím dýl jedeš, tím je to prkno tvrdší. Po 150 km tě začne brnět pravá ruka, po 200 km obě, a po 250 km s toho musíš slíst, protože už se to nedá vydržet. Potřebuješ pauzu tak 4 hodiny abys mol jet dalších 100km. Na krátké vzdálenosti je to požitek ale k moři bych nedojel.

Codo
Codo napsal 25.05.20 v 14:24

SHAD dělá lepší, jinak čalouněná sedla na NC pro verze S i X, dají se sehnat ve verzi vyhřívané nebo nevyhřívané. Podle zkušeností jiných jsou ta sedla supr. Zrovna před hodinou mi jedno přivezla GLSka a odpoledne ho jdu přehodit místo originálu. Na origo jsem si sice už jakž takž zvykl, ale nebylo to nikdy ono. Tak doufám, že nekecali

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.07.19 v 00:49 10b.

Samíc
Samíc napsal 08.07.19 v 21:55 10b.

Dobrá volba

Hunyady
Hunyady napsal 08.07.19 v 21:34 10b.

Ahoj, je hezká, ať z ní máš radost.
Já mám NC750X, zadek mě taky po 100 km bolí, ale s kámošem jsme s malýma přestávkama dali za den skoro 400 km a dalo se to a určitě bychom ujeli i víc. Kamarád má ale sedlo přešité a vyplněné gelem a pochvaluje si to.