Suzuki UH 125 Burgman (2004)

Vlastník Skywalkerova
Vloženo 2.7.2019
Aktualizováno 27.6.2020

Toto je Beáta, můj druhý skútr, už trochu silnější-rychlejší, než Žofie - můj první skútr.

První dojmy - Po první jízdě jsem zjistila, že se s Burgmanem Beátou cítím mnohem bezpečněji než jsem se cítila s Hanglongem Žofií, taktéž mi zkracuje cestu do práce minimálně o deset minutek. Cestu si samozřejmě více užívám a Beátě, jelikož je to již známa značka věřím mnohem více než Žofii.

Suzuki Burgmana jsem zvolila proto, že zatím nemám papíry na motorku a je to ten nejsilnější stroj, který prozatím mohu řídit. Do Suzuki jsem šla proto, že je to známa značka a samozřejmě také proto, že se naskytla skvělá nabídka :) Zatím toho zas tak moc najeto nemám, s "padinou" jsem najela cca 600 km, s Burgmanem "stopětadvácou" mám zatím najeto asi 200 km, ale samozřejmě je znát ta rychlost a ta síla do kopce :) - nezpomalí na 25km/h.
Úložný prostor je dokonalý, pod sedačku se vejdou dvě helmy, jelikož jezdím do práce - tak tam v klidu uložím helmu, bundu, rukovice, vestu, ledvinový pás a další "sarapatičky" a nemusím se s ničím tahat.
No více Vám toho kdyžtak napíšu postupem času, až budu mít více najeto :)

tomcruise77
tomcruise77 napsal 09.07.19 v 06:45 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 05.07.19 v 09:05 10b.

Walker
Walker napsal 04.07.19 v 09:22 10b.

Ať ti slouží, Suzuki je Suzuki, ne nějakej Hanglong

Milan1963
Milan1963 napsal 03.07.19 v 15:55 10b.