Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Podho
Vloženo 29.6.2019
Aktualizováno 26.1.2020

Po dlouhém vybírání nakonec padla volba na malýho stromka a od té chvíle mne každý den přesvědčuje o tom, že to byla dobrá volba.

Honda XL 1000V Varadero: Žádná z těch co se zrovna nabízely mne nezaujala.
Yamaha FZ8 N/S: Možná příště...

První dojmy - Větší, pohodlná, spolehlivá a nezáludná motorka.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí přesedlat ze skútru na trochu větší moto.

Doplňky na motorce - Padáky, vyhřívané hefty, plech pod motor, přešité sedlo, kufry, zadní LED světlo, přídavná světla, kratší kosti, přizvedlá řidítka, botka bočáku, hlavní stojan, tmavé krytky směrovek, držák navigace, závažíčka, polepy ráfků, sportovní prední blatník, enduro stupačky, Gipro Atre, hrazda na řidítkách a další.

Vybral jsem si jí, protože splňovala většinu mých požadavků. Větší moto, pěkně vybavená, přijatelná cena, dobré recenze ostatních majitelů. Motorka co hned padne do ruky. Je to moje první moto, tak nemám moc srovnání a musel jsem tedy dát na rady přátel a recenze majitelů. Koupil jsem jí už pěkně a vkusně vybavenou, takže jsem jen udělal potřebnej servis (olej, filtry, kapaliny, promazat, seřídit a ošetřit elektro svorkovnice). Upravil jsem si ještě úhel řidítek a dal novou baterku. Spotřebu neřeším, ta je obecně známá. Zatím najeto jen pár stovek kilometrů.

jiřus69
jiřus69 napsal 23.07.19 v 11:03 10b.

Dobrá motorka, spokojenost

Clint.
Clint. napsal 30.06.19 v 08:02 10b.

Pěkný kousek, ať baví a lítá, budeš spokojený jasná desítka