Mp Korado Adventure 125 (2009)

Vlastník ZephyreX
Vloženo 16.6.2019
Aktualizováno 16.6.2019

Čína, kterou jsem zdědil po tchánovi. Sloužila mu dobře.

První dojmy - Tak jako jezdí, svítí, troubí a právě prošel technickou, zaplať pánu Bohu už na 4 roky. Pěkná barva, na můj vkus se dost klepe řízení a zrcátka nic moc. Líbí se mi, že má dost odkládacích prostor + topcase. Škoda, že nemá větší štítek. Podlahová guma to už má za sebou i pár plastů by bylo třeba vyměnit ale nic zásadního, může jezdit tak jak je.

Má už za sebou deset let provozu, po dětských nemocech, je už celkem spolehlivá. Od začátku problém s benzínovým filtrem který tekl na boční plast vlevo, až praskl, je tak do teď. Zpočátku problémy s karburátorem, po vyčištění, přetěsnění, výměně membrány a trysek už chodil dobře. Časem běžná údržba a výměna válečků ve variátoru, jinak vše stále původní včetně pneumatik! Ale ty jsou už fakt po smrti, dle mého názoru už několik let bez ohledu na hloubku desénu, právě řeším co na něj obout. Takže mě čeká i údržba a asi všeho včetně vidlí.

ZephyreX
ZephyreX napsal 18.06.19 v 10:38

Diky Mili, zdědil jsem po tchánovi ale jako dvě kola to má, motor taky , holt teď jde všechno do baráku ale víš jak to říká Arnold : "já se vrátím!"

mili001
mili001 napsal 17.06.19 v 08:09 5b.

No je to docela propad , ale ať ti slouží Tvoje volba