MV Agusta Brutale 675 (2012)

Vlastník jazzmanorigin
Vloženo 12.6.2019
Aktualizováno 12.6.2019

Splněný sen. Mlel jsem o koupi motorky asi deset let. Furt bylo něco přednějšího. Barák, děti, přítelkyně, cestování... Prostě jsem to udělal. Když jsem ji viděl na fotkách, tak mě nikdy nenapadlo, že si někdy sáhnu na něco tak dokonalého. Ale někdy to ta

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Podle recenzí jsem se zaměřil na prodejce a čekal, až NĚCO bude mít

Ducati Monster 696: Ani nevím. Dlouho jsem o ní snil, ale jakmile se naskytla MV, tak jsem jen přidal pár tisíc....

První dojmy - Motorka padla do ruky ihned. Posez, všechno ideální. Ve srovnání s Monsterem mi přijde lepší přechod ze sedla na nádrž. Na monsteru jsem tak nějak nebyl schopen poskládat vercajk tak, aby mi nevadil na nádrži...

Motorku bych doporučil pro - Pro mě. A všichni ostatní by měli mít zákaz koupě :-)

Doplňky na motorce - Na Brutalku? Kdo by tohle chtěl tunit, tak si nezaslouží občanku.

Vybráno, protože je to asi nejhezčí motorka když nepočítám Diavel, který je zatím pro mě taková chiméra. Snad časem. I s cenou jsem byl spokojen. Nechápu vůbec, že jsou stejně drahé jako ostatní tuctovky... A navíc je to ital. Nikdy jsem neměl nic s motorem (krom sekačky), co by nebylo z Itálie.

Jelikož jsem na motorce zelenáč, tak tady asi nebudu snášet nesmysly o tom, jak to jede, co to umí, když nemám srovnání. Snad jen, že zatím jezdím tak na 30% potenciálu stroje.

Brzdy jedovky, ty už jsem zaměstnal...

Podvozek bez komentáře, nemám srovnání, Snad jen jsem čekal ještě tvrdší mrchu. Překvapivě pohodlné.

Ovladatelnost zatím bez komentáře. Zdaleka nejsem na hraně.

Spolujezdec... asi nikdy...

Úložný prostor. No je tam místo na ukládání benzínu.

Spotřeba neřeším.

Servis, poruchy, zatím nic.

jazzmanorigin
jazzmanorigin napsal 27.06.19 v 11:38

Phil10
V nízkých otáčkách je dost nervozní. Do města to úplně není. Zvlášť pro mě, který ještě nemá ten cit ve spojce. Vzhledem k tomu, že pro začátek jezdím hlavně město, ať si zažiju ty reakce, řazení a tak, tak je to zatím šichta. Na dálnici se nic ź toho nenaučím.
Ale do města na poskakování asi není vhodná žádná sportovnější motorka.
Všude kde jsem byl něco zjištovat říkají, že to začíná fungovat, až když začneš topit. Tam ale zdaleka nejsem.

Phil10
Phil10 napsal 26.06.19 v 12:56

Krásná motorka :) . Takže je vhodná pro úplného začátečníka? Chtěl jsem udělat papíry někdy a koupit ji :).

jazzmanorigin
jazzmanorigin napsal 20.06.19 v 10:24

Tak a už ležela na zemi... Dnes mi do ni nacouval kolega. Mimo prkotin, jako je páčka, blinkr a oděrky na krytu řetězu, mám vylomené řazení z rámu. Máte nějakou radu co s tím? Sundat, zavařit, vyfrézovat, nalakovat... Ale jak to sundat? Jak moc se to rozpadne?
A doporučení na psychiatra na severní moravě? Naštěstí je Jameson v akci...

Taliján
Taliján napsal 12.06.19 v 22:24 10b.

Čekal jsi na Něco a a trefiils na nejpěknější ho naháče.

pkKun
pkKun napsal 12.06.19 v 21:54 10b.

Procenta s časem porostou , moc pěkná Italka