Kawasaki Z 1000 (2008)

Vlastník Ranger
Vloženo 20.5.2019
Aktualizováno 14.1.2020

litr mě fascinoval svým projevem, motorky jsou to jinak úplně stejné jako Z750 a ani ve váze není nějaký větší rozdíl, ale ty originální výfuky po obou stranách jsou prostě úžasné :) Krásný design, analogový otáčkoměr, ideální výkon i krouťák.

Kawasaki Z 750: chtěl jsem litr

První dojmy - Napřed trochu respekt ze zkušební vyjížďky na mokru po dešti, navíc sjeté gumy :/ byl jsem opatrnější, ale překvapila mě ovladatelnost se kterou se tato motorka řídí, lehkost s jakou kličkuje a naklání se do zatáček, posez je velice příjemný a přitom stále i sportovní, motor táhne krásně od spodu s příjemným zvukem akceleruje, převodovka řadí krásně přesně a hladce, brzdy jsou hodně ostré. Byl jsem hned zamilovaný.

Motorku bych doporučil pro - Určitě je to vhodný stroj pro zkušenější motorkáře, co nemají potřebu sledovat maximální hodnotu na rychloměru, ale chcou si užít příjemnou svižnou jízdu s dostatečnou rezervou výkonu k předjíždění, ale i prohnání se.

NiLu
NiLu napsal 16.01.20 v 17:58 10b.

Nádhernej Zedík A ty fotky spolu s 636, pecka!