Suzuki VS 1400 Intruder (1994)

Vlastník truck
Vloženo 8.5.2019
Aktualizováno 11.8.2022

Pro mě nejkrásnější chooper vypadá velikej,ale není největší je na něm ten nádhernej motor.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut - Honza je nejlepší máme to v hlavě stejně a tak není žádný problém s ničím.

První dojmy - brutus otočíš heftem a Vetřelec chce vzlítnout normálně se nadzvedne ve vidlicí jako letadlo při startu jen proto,že je těžkej nejde na zadní.

Zkušenosti jen málo domů jel Intruder v dodávce a včera pár kilometrů na poznání.Jede to jako prase na kterejkoliv kvalt se sebere už od 40,ale zhejčkanej z Glajdy s vysokým plexi jsem přijel zmrzlej jak Sanka z kokosů na sněhu ze zimní olympiády.Řidítka špatně ty vyměním hned předkopnutá vidlice nechce zatáčet a je potřeba trošku šířky v řiditkách,aby se s tím neprali ruce.Jinak ok je na ní hodně práce,ale pro to jsem si ji koupil.

JardaBar
JardaBar napsal 11.03.20 v 14:32 10b.

Crawly
Crawly napsal 15.05.19 v 07:51 10b.

Velka gratulace k nakupu. Masinu jsem u Jendy zahledl. Ten stav uplne rajcuje k upravam. At se ti dilo dari.

žižala.
žižala. napsal 10.05.19 v 18:32 10b.

Supr kousek.

Taťka
Taťka napsal 09.05.19 v 09:32 10b.

Jsi to ale neklidná duše...

šima52
šima52 napsal 08.05.19 v 23:20 10b.

Tak to šlo rychle, navíc 1400... dobrý. Hlavně nám to zdokumentuj, za půl roku už to nepoznáme, to už víme.