KTM 1190 Adventure (2014)

Vlastník Kixik
Vloženo 26.4.2019
Aktualizováno 26.4.2019

Velika oranzova kacena se spoustou koniku pod kridly

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Ferovy a vstricny pristup. Veskere prihlaseni a STK vyrizeno za me. Ja si pouze prevzal motocykl a klicky. Dovoz az do garaze

První dojmy - To je macek:) Hele ale pri jizde a v zatackach to neni vubec znat! Zatahnu heftem - ona mi chce urvat ruce. Nee ona je vlastne vcelku hodna

Motorku bych doporučil pro - Velky chlap, ktery uz ma neco najezdeno, v hlave to ma srovnane, ale zaroven obcas rad zatoci heftem a poradne se svizne sveze. Pro nekoho kdo chce pohodlnou motorku se sportovnimi koreny.

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti, vyhrivane sedlo ridice a spolujezdce, padaky, off-road dongle

KTM se mi vzdy libila. Vzhledem k mym rozmerum 193cm/130kg, nepripada v uvahu zadna mala motorka.
Chtel jsem motorku se kterou budu moct pohodlne cestovat, ale da se s ni i cuknout mimo asfaltku a uzit trochu zabavy.

Zatim mame spolu naletano cca. 1500 km.
85% silnice / 10% dalnice/ 5% offroad
Nejlepe se citim na silnicich ktere se klikati a mohu Katu prevracet z jedne strany na druhou. Neuveritelne jak muze tak velka motorka pusobit tak obratne.

Na silnici celkove neni problem 200km bez prestavky. Pri me vysce je pri rychlosti nad 130km/h citit vitr do prilby, nicmene nic co by se nedalo vydrzet. Zatim jsem jel nejdal 300km v jednom dni a nedelalo mi to zadny problem. Posez je pohodlny, sedlo dostatecne komfortni a pri cestovni rychlosti kolem 110 neni zadny problem.

Zatim jsem objevil jen jediny problem s to nefunkcni cidlo tlaku v zadni pneu. Nejspis baterie (budu resit az po sezone).

Vyhrivane sedlo topi jako blazen. Nevim jaka zima by musela byt ale asi pri teplotach nad nulou vam hori zadek a pod nulou uz nejezdim (tedy ani pod 10 stupnu:))