motopark_kvetenPROFIL MOTORKY

Yamaha XV 1100 Virago (1994)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník sailor1969
Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 22.4.2019
Zobrazeno 185x
HODNOCENÍ PROFILU OD 6 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Starší dáma pro staršího pána, silná od spodu nenáročná a spolehlivá. Všechno co si mohu přát.

Více fotografii

Motorka koupena od soukromý inzerent

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Yamaha XV 750 Virago: 11 je 11 lepší síla ze spodu a držák ve všech směrech

První dojmy - Maximální spokojenost, velmi dobrá ovladatelnost. Skvělý tah od spodu, nízký posez, luxusní těžiště. Nevadí jí jakákoliv váha, naopak, čím těžší tím stabilnější jízda. Pro pohodovou jízdu skvělá spotřeba. Nenáročná a spolehlivá. všechno co potřebuješ od chopera.

Motorku bych doporučil pro - Usedlý kliďas který ocení pohodu i sílu Chopera a nostalgii starších strojů.

Doplňky na motorce - Vše origo z výroby. Plexištít, boční kožené brašny, přední kožená rolka, kožený pás s brašničkou na nádrži, štítek na hlavní světlo, origo přídavná světla, vrchní padáky, opěrka s nosičem vzadu. Tam přijde truhla.

Recenze

V mládí jsme na vesnici řádili na lecčems, bez ohledu co to bylo. Pak byla dlouhá doba, kdy jsem si motorky jen přál, a s postupem věku se měnil i styl, od silniček, přes endura nebo velké cruisery, ale z různých důvodů nebyl prostor, čas nebo finance. Posledních 10 let jsem si svůj sen ustálil na choperu a jelikož nejsem vyhraněný Harleyák, vždycky jsem se na konec dostal k Viragu. Měl jsem sen pořídit Virago 750 nebo 1100, pokud možno originál a s co největší originál výbavou. Když už konečně v 48mi letech přišla ta možnost si svů jsen splnit, spolu s motorkáři kolem jsem volil už jen 1100. Nikdy jsem se na ní nesvezl a nikdy neřídil 1100ccm. Ze začátku velký respekt, ale velmi rychle jsme se sžili. Je to krátká a silná babička, silná od spodu, velmi lehce ovladatelná díky rozvoru a nízkému těžišti. Ideální cestovka je 90- 110km/h i když v poho zvládne i 160. Ale proč?? Ten zážitek je nejlepší kolem kilka. Pohodička, bublybubly. Řadím jen abych ji netrápil. Pětka dá všechno. Se spolujezdcem ve formě mé ženy si vezme do 5ti litrů. Teď v sobotu, krásných 180km s průměrkou 4,77l/100km. A co je nejlepší, vše origo a skoro plná výbava s původní kůží i lakem. Chybí snad jen přední padák s vysokými předkopy, ale baví mě na tom, že když jsem si o ní chtěl přečíst na Wikipedii, stála tam prakticky skoro úplně stejná. https://cs.wikipedi...amaha_XV_1100_Virago
Splněný sen, bez dalších nákladů, spolehlivost, síla, ovladatelnost, prostě pohodička na dvou kolech. To v padesáti letech člověk jako já očekává a ocení. Jakkoliv absolutně chápu sny ostatních bikerů na Cruiserech, Harleyích, naháčích, silničkách, endurech, každý má svůj styl a svůj sen. A každý si ho užije po svém.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 23.04.19 v 20:16 10b.

stroj který tady někdy vlastnil - vlastní skora každý. Tím chci říct že je to léty prověřený a spolehlivý stroj. Tak ti chlape přeji hodně šťastných kilometrů a pohodu v sedle .

žižala.
žižala. napsal 23.04.19 v 17:48 10b.

Dobrá volba.

Čadil
Čadil napsal 22.04.19 v 19:43 10b.

paráda

Více komentářůTOPlist