Ducati Scrambler (2015)

Vlastník DyDy84
Vloženo 19.4.2019
Aktualizováno 19.4.2019

Klasika, která se líbí každému, malá, jednoduchá a skvěle fungující. Návyková záležitost.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

První dojmy - Je to už druhý SCR, přesně jsem věděl, do čeho jdu a co po něm budu chtít.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :) Všem, koho baví malé dobře ovladatelné klasické dvouválcové italské...

Doplňky na motorce - Nižší a asi pohodlnější řidítka z verze Full Throttle, kryt motoru a mřížka na světlo z verze Urban Enduro, brašny, padací rám a nějaký gripy pro co největší přiblížení se původní myšlence klasického scrambleru.

A ještě mi nějak zbyl Akrapovič, tak jsem ho tam dal, no...

Skvěle fungující malá, lehká, obratná a dalo by se říci univerzální motorka. Je to prostě scrambler nejen jménem.

V zatáčkách a občas lehkém terénu je jako doma, stejně jako ve městě i kolem něj. Na zábavu i na kochání. Na trhání rychlostních rekordů to není.
Na předchozí jsme ve dvou projeli Rumunsko. Jde to, ale pohodlnější by bylo, kdybychom jeli každej na své ?

Tentokrát jsem věděl přesně co chci, verzi Classic s krásnými drátěnými koly, hliníkovými blatníky a speciální barvou, a když se to naskytlo, navíc po prvním majiteli a s necelými 6 tis. Km, vůbec jsem neváhal.

jawatar
jawatar napsal 05.12.21 v 10:28 10b.

To chceš-boží!

Mac73
Mac73 napsal 22.04.19 v 18:18

Diky. Letos ho vyzkousim a uvidi se

DyDy84
DyDy84 napsal 21.04.19 v 09:25

PS: nižší řidítka jsou na jízdu pohodlnější, bohužel se s nimi hůř jezdí ve stupačkách. Logicky no...
Ale škoda, protože jízda ve stupačkách je na tom neskutečně zábavná.

DyDy84
DyDy84 napsal 21.04.19 v 09:23

Sedlo je dost tvrdý, ale je trochu lepší, než na základním Iconu. Ale opravdu jen trochu.
Jinak geometrie sezení je pohodlná, myslím že i pro vyšší postavy.
Cesťák to není, takže záleží, co sneseš ?

Mac73
Mac73 napsal 21.04.19 v 08:35 10b.

Nadhernej stroj. Taky po nem pokukuju. Mozna to bude treti kousek do garaze
Jak se na nem sedi? Je i pro vyssi postavu na delsi cesty?