Yamaha XTZ 660 Tenere (1994)

Vlastník Marťas33
Vloženo 12.4.2019
Aktualizováno 10.12.2021

Endurko pro občasné výlety i mimo asfalt a oficiální cesty

Motorka koupena od Karoo (Vestec) - Skvělé jednání. Takový kdyby byl každý prodejce tak není na koho nadávat. Všechno klaplo na 1*

Suzuki DR 650: našel jsem dvojokou xtz
Yamaha XT 600: našel jsem dvojokou xtz

První dojmy - První dojmy, první dojmy. Jízda asi 50 metrů po sněhu k odtahovce na jedničku. Pocity taky na jedničku.

Motorku bych doporučil pro - Moto je nejvhodnější pro toho kdo ji chce.

Doplňky na motorce - Pouze přední pancéřová hadice. Jinak nic. Doplňky se teprve chystají.
Zatím horní kufr, padací rám domácí výroby a nosiče na boční kufry.

Průměrná spotřeba - 4.436 l/100km

Před deseti lety jsem mohl koupit na ryby buď dr600 nebo skútra (250).
S ohledem na ženu jsem koupil skútra :D.
Dnes se vozí na cestovní motorce s křeslem tak byl čas taky udělat něco pro sebe.
Na ryby už nechodím, ale sen endura v baráku zůstal. Půl roku jsem projížděl inzerce a čekal jsem na něco co nenabourá finančně rodinný rozpočet a na čem se dá jezdit. S dovozy to nějak nedopadlo, protože vidina řešit dovozové STK mě moc nelákala. Nehledě na to, že "překupníci" ví o mororce velké ho..o. Například. Prodám zachovalé enduro nikdy nejeté v terénu. dovoz blabla :D
Jinak zkušenosti s moto veškeré žádné. Moto stojí v garáži a krom toho, že jsem ji převezl cca 15 kilometrů na servis. Řetězovka, olej, filtry, vidlice, chladící kapalina, brzdovka. Dá se s moto i dobře cestovat? V to pevně doufám. (Cestovat se dá na všem a všude)
Aktualizace: 13.5.2019
Fakt to blbe brzdi. Asi bude problem kdyz presednu na bawora s posilovacem...

Maraxtz
Maraxtz napsal 22.05.19 v 07:40 10b.

Máš ji moc krásnoudávám 10 b

SERZO
SERZO napsal 20.05.19 v 22:26 10b.

Je to dobrá motorka mám ju doma. Samozrejme dávam 10b vítam ťa v našej skupine ,,Staré ale poctivé Endurá "

Marťas33
Marťas33 napsal 23.04.19 v 12:01

Díky. Zatím servisuji.

mefisto
mefisto napsal 17.04.19 v 18:40 9b.

Tak at dobre slouzi

maldr63
maldr63 napsal 12.04.19 v 19:23 10b.

teď už můžeš na DAKAR,,,,moc pěkná