Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník nirvan
Vloženo 2.4.2019
Aktualizováno 2.4.2019

Dobře se řídí, silná, zatím se sžíváme.

První dojmy - Plusy: Hned jsme si sedli, spojka akorát, vcelku vzpřímená pozice zad. Negativa: klasicky nesmyslné široké říditka asi z krosky, nosič taky opticky nesedí, palivoměr funkční od 1/4 dolů, když je víc paliva ukazuje nesmysly. Žádný z nedostatků není samozřejmě chyba výroby :), s potěšením si vše postupně upravím dle sebe.

Důvod koupě: Měl jsem thundercata, což je pořád skvěla mašina. Mašku jsem ale prodal před delší cestou do zahraničí, kámošovi. Po návratu jsem se dlouho rozmýšlel a zvolil již litr.

Dosavadní zkušenosti: Zatím jsem s touhle mašinou najezdil jen pár set km na podzim 2018 a ok. Na delší cestování to bude určitě chtít vyšší plexi.

Letos (2019) budu jezdit kolem Přerova a na víkendy někam dál s bandou. Klidně kdo je na tom podobně (na pohlaví nezáleží), bere mašinu jako koníčka a k myšlení používá hlavu, tak dej vědět.

Dave.

Čadil
Čadil napsal 03.04.19 v 18:42 10b.

přeju mnoho km bez nehody,je pěkná

Kubeja
Kubeja napsal 03.04.19 v 10:50 10b.

Dobrej bajk. Vím o čem mluvím

Hříbek
Hříbek napsal 02.04.19 v 22:18 10b.

Peknej kousek ja si tam siroky riditka dal dobrovolne, ty originalni byly strasny

ingott
ingott napsal 02.04.19 v 21:49 10b.

Dobrá volba . Já mám originál řidítka a přijdou mi dost úzký - výměnu si ještě rozmysli, většina majitelů měnila origec řidítka za širší. Palivoměr je bohužel takový jaký je.. Když jsem motorku koupil taky jsem si myslel že je porouchaný ale na fóru mne přesvědčili že není.