BMW K 1200 LT (2000)

Vlastník Marinemen
Vloženo 17.3.2019
Aktualizováno 17.3.2019

Vloženo: 29.05.2019, Uskutečněno: 25.05.2019, Zhlédnuto: 15x

Tak zase jeden výlet který stál za to.
Je zase sobota ,je hezky a tak
co doma. Večer sice hokej s Kanadou
to je daleko tak kam. No vida v Brandýse je sraz veteránů a tak jedeme. Cesta do Brandýsa je fakt kousek a tak už v 10.00 pakkuji Heidi na „drzovku“ za zákazem vjezdu u parku zámku v Brandýse. Po zaplacení vstupného se jdu kochat veteránskými skvosty které ani nepotřebují komentář. Mnoho amerik,naše auta Škoda ale i Žiguli,Fiat a celá další plejáda značek. Skoro nostalgie řekl bych. Po procházce zahradou mě notně vyprahlo a i vyhládlo a tak si dávám buřty na pivu a i přes nabídku několika pivovarů radši kofolu. Siestu mě zpestřuje vystoupení mažoretek, taneční skupiny a retro kapela. No čas zase popojet. Vydávám se na Benátky a Katusice směr Bělá p. Bezdězem. Cesty jsou jak kde, někde samajama, někde nové ale vcelku se jede hezky. V Bělé najíždím na silnici M.Boleslav – Doksy a v proudu ostatních motorek – jede nás docela dost jedu až do Jestřebí kde si dávám pauzu ,kafe a dávku nikotinu. Dozvídám se že na Mácháči je fesťák a v Pekelkách zase spanilka. No ani jedno nějak nemám v plánu a pohled na oblohu na západě – měl jsem v plánu jet Č.Lípa – Litoměřice a domů mě nějak nenaplňuje. Mraky jako hrady a černé. A sakra bude mokro.
Nakonec najíždím směr Dubá s tím že to nějak dopadne. Už jako první memento potkávám policajty a odtahovku na které leží dost rozbitá a i ohořelá motka. No nazdar. Po pár metrech začíná kapat a po dalších lejt jako z konve. Nakonec brzdím u zastávky autobusu kde už se schovává kolega motorkář z Č.Lípy. Prší jako blázen a tak tam spolu trávíme družnou půlhodinku.Nakonec slejvák ustává,popřejeme si navzájem šťastnou cestu a jedeme. Silnice je ještě plná vody a tak jedu fakt opatrně. Cestou už nám to osychá a tak u Chudolazů se dá jet normálně. No hurá asi dojedu domu suchý.Ale neee u Mělníka zase začíná pršet potažmo lejt. Mokrý jako myš – jedu pomalu,zase je vozovka spíš rybníkem – parkuju u Mělnické Shellky. Zde za pokukování na meteoradar strávím asi hodinu.Nakonec se počasí umoudří a mohu jet domů.Cestou ještě trochu poprchává ale to se už dá jet a tak fičím ku Praze a jsem doma co by dup. No a jak dopadl hokej už víme……

Milan1963 (272) napsal 30.05.2019 v 16:40

• Velikonoční projížďka

Velikonoční jízda s Kecalem a Coronou Ano chápu že je potřeba být zavřený doma „když to teda vláda“ nařídila ale každý motorkář je trochu rebel a tak při pohledu na počasí o Velikonočním víkendu by mě doma nikdo neudrže

Vloženo: 14.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020
  • Výlet na Vojnu

Sobota před námi, vojenský cvičení taky a tak co si ještě neprotáhnout kosti a jak jinak než na dvou kolech. Časně ráno vytahuji Heidi z garáže a lehce přioděn do termo trika vyrážím někam ani sám nevím kam. Cesta mě n

Vloženo: 27.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019
  • Tak tedy s pomocí boží

Ať kdo chce co chce říká, pro mě je jarní motomše a požehnání stroje jistým uklidněním duše s tím že jsem pro zdárnou sezónu udělal takřka vše co je v mých silách. No a protože počasí v květnu je k nám vyloženě nepřátel

Vloženo: 05.05.2019
    Uskutečněno: 04.05.2019