Oset 12,5 (2011)

Vlastník Sally06
Vloženo 27.2.2019
Aktualizováno 27.2.2019

Parádní vozítko na první krůčky v trialu, enduru. Ten zvuk motoru chybí, což malej zprvu nechápal a po druhém dni ježdění už ho to chytlo a to pořádně.

Yamaha PW 50: Moc drahé a žádná které by mě zaujala.

První dojmy - Když neumí malej držet rovnováhu, tak je to spíše o mojí fyzičce a vytrvalosti :-D

Motorku bych doporučil pro - pro ty nejmenší, malej z toho pěkně dosáhne a sám ji udrží, když vedle ní stojí.

Pěkně jsem si ji vyšlechtil, jak to dělám s každou moto. Co šlo rozebral a promazal. Díky bohu, že tady toho moc nebylo Spravil jsem si regulaci výkona, která nefungovala.
Uvidím, jak to mladýmu půjde. Jakmile bude umět držet rovnováhu, tak si myslim, že bude potřebovat náhradní baterky
Na zahradu to asi moc nebude, vzhledem k malým kolům a nic moc odpružení, spíše dvorek a cesta za humnama zvítězí. Zatím říká, že chce jezdit v bahně Paráda

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.02.19 v 21:02 10b.

fery251
fery251 napsal 27.02.19 v 18:43 10b.

Tak to má být, pěkně odmalička.

PSanec
PSanec napsal 27.02.19 v 17:47 10b.

To mu,říkám správný přistup,jak rozvíjet motorkářskej potěr.Začínáš na malý prskavce a jako správnej motorkář skočíš na HD bohužel již na elektrickým.Přeji ti jen štastné km a děkuj bohu za svýho skvělýho tátu.Moji synové začínali na PW 5O a 80.Byly to krásné časy.Důležitější než dobrá motorka,je skvělá motorkářská výbava a ta stojí mnohem víc než motorka.ale tisíc krát se to vyplatí.