Honda ST 1100 Pan European (1992)

Vlastník JP78
Vloženo 26.2.2019
Aktualizováno 19.8.2019

Pan European je muj vstup mezi velké cestáky. Je to motorka o které jsem přemýšlel už dřív.

První dojmy - Honda je na místě celkem těžká, ale zase né tak moc. Na hlavní stojan se dává dobře. Po rozjetí se hmotnost ztatí. Po nastartování se ozve pěkný tlumený zvuk V4 motoru.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě

Doplňky na motorce - Na motorce jsou originální boční kufry v barvě moto,držák na mobil-navigaci a top case. Časem bych chtěl přidat vyhřívané hefty a zásuvku 12 V.

Honda je na místě celkem těžká, ale zase né tak moc. Na hlavní stojan se mě dává dobře. Po nastartování se ozve pěkný tlumený zvuk V4 motoru. Po rozjetí se projeví příjemná , klidná síla. Její nástup je už od nízkých otáček. Zároveň se ztratí hmotnost stroje a i v malé rychlosti se motorka dobře ovládá. V zatáčkách se vodí dobře a je stabilní i na horší cestě.Brzdy mají od předchozího majitele pancéřové hadice a zdá se že brzdí dobře. Zatím jsem najel jenom asi 100 km tak je brzy na hodnocení.

Tomm65
Tomm65 napsal 09.03.19 v 09:41 7b.

Krásný stroj. Kdysi jsem po ní pokukoval, ale měl jsem obavy ji koupit kvůli stáří a možným poruchám. Přeji ti ať ti to jezdí.

Tomis69
Tomis69 napsal 05.03.19 v 05:19 10b.

Čadil
Čadil napsal 02.03.19 v 13:25 10b.

pěkný stroj

Dolin
Dolin napsal 01.03.19 v 09:18 10b.

Krásná cestovní raketa!