Aprilia Scarabeo 500 (2013)

Vlastník jouda1
Vloženo 24.2.2019
Aktualizováno 30.6.2019

Prvni Scara skončilo neslavně proto jsem pořídil druhe

Motorka koupena od Rakousko od soukromnika

První dojmy - Jsme stvořeni jen pro sebe

Motorku bych doporučil pro - Samozřejmě pro mě ale i pro jiné co jsou liný řadit a chtěj jen tahat za heft

Doplňky na motorce - Jen přizvedlé orig plexi a chystám se na laďák a vyhřívané hefty

Prvni Scara mi rozbil jeden blb a vzhledem k velké spokojenosti jsem pořídil zánovni Scara 2013 a 6500km po jednom majiteli v zánovnim stavu.mam s čim srovnávat ale tohle jede naprosto famozně až Rakušáka obviňuju že nechal nainstalovat lepši varec jinak si to neumim vysvětlit,na zrychleni jsem našel jen jednoho přemožitele a to v Jugošce na semaforu T-maxe 530,ten mě teda smazal jak čárku,jinak zkoušeno s mým starym upraveným Scarabeem o kterým jsem si myslel že po upravách pohonu je to nej nej,beverly,x9,Silver Wing 600,2xBurgman 650,T-max 500.maximalku mam 180km/h tacho,dle gps 172km/h,spotřebu mam ustálenou na 3.4l a v Jugošce 3.1l.

edit:Tak mam najeto 11000km měnil jsem lozisko v krku bo mi hrozně kmitaly řídítka a dal nové gumy michelin(zkoušel jsem.kde co a micheliny mi vycházej nejlip,sucho,mokro,výdrž cena.)No a nacpal jsem do.něj válecky dr.pulley 18g samozřejmě že to zase o moc ožilo,Burgoš 650 se nechyta.

FillipeGTX
FillipeGTX napsal 15.02.23 v 10:47 10b.

Zábavná recenze

korwin
korwin napsal 11.05.19 v 20:03

Ahoj, super Scarab. Kdyby si chtěl, můžeš se přidat do skupiny o Scarabech.