Yamaha Tracer 9 / 900 (2016)

Vlastník kajak1
Vloženo 12.2.2019
Aktualizováno 26.4.2023

Super motor, podvozek občas nestíhá(co taky chtít po našich silnicích) Chtěl jsem třívál.

Motorka koupena od zde z webu

Triumph Tiger 800 XC: tracer je živější
Suzuki DL 1000 V-Strom: třívál byl můj sen

První dojmy - Před tracer jsem jezdil na V-stromu 650 a první zkušební jízda na tracer byla famózní. To jsem za to skoro nezatáh, ale už jsem věděl že do ní půjdu.Základní nastavení tlumičů vzhledem k mým proporcím (198cm, 130kg) moc nevyhovovalo, ale po úpravě celkem dobrý. Trošku horší ovládání na řidítkách, hlavně vlevo (občas si zatroubím aniž bych chtěl), ale je to o zvyku. Nikdo nejsme dokonalí.

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne pro začátečníka.

Doplňky na motorce - Gelové sedlo, padací protektory sw motech, kufr givi, páčky rutan, plexi ermax sport, laděný výfuk Sharon

Cca před třemi roky jsem se byl projet na Triumph tiger 800 a uchvátil mě třívál. Před rokem jsem zjistil, že třívál dělá i Yamaha (docela brzo). Na výstavě v Brně jsem si ji okouk, sice tam byl už model 2018, ale nevadilo. Po přečtení několika recenzí většinou zde na webu, jsem si řekl, že ji musím zkusit projet, jelikož jsem moc nevěřil, že by Yamaha vypustila moto s takovým problémem ohledně podvozku (je zde v diskusi). Uchvátila mě okamžitě. Koupil jsem ji v dubnu 2018 a za rok mám najeto cca 18000 km. Jak jsem psal již výše, podvozek trochu nestíhá hlavně na nekvalitních silnicích. Motor nemá chybu. Co se týká vibrování řidítek tak se mě to taky stalo, když jsem dofoukl pneu tak problém zmizel. Nejsem moc blázen, ale ani mrdal, spotřeba je průměr 5,3. Poruchy zatím žádné. Zatáčky líže nádherně. Teď v zimě jsem nechal dát otevřený výfuk, nemám slov, zkusím to nahrát do zvuků. Celkově jsem s moto nadmíru spokojen. Jo a ještě mám jiné sedlo, takže nájezd +- 400 není problém.

800XCx
800XCx napsal 31.07.19 v 10:10 10b.

Zvuk i plameny z výfuku parádní Musí to být pěkné svezení!

kajak1
kajak1 napsal 24.02.19 v 10:27

Děkuji za komentáře. Výfuk je Sharon a je to fakt super.

Luca_69
Luca_69 napsal 22.02.19 v 17:35 10b.

Paráda. Jaký výfuk jsi tam dal ?

Medy16
Medy16 napsal 22.02.19 v 11:00 10b.

Skvělá volba, a navíc v téhle barvě je to úplná pecka Nejspíše to bude moje další volba

dekel
dekel napsal 15.02.19 v 06:35 10b.

Krásna, luxusné sedlo