Suzuki DL 650 V-Strom (2018)

Vlastník Harryy
Vloženo 10.2.2019
Aktualizováno 10.2.2019

Je nádherná, rychlá, vhodná i do městského provozu. Na dlouhé štreky dle recenzí je spolehlivá a nenáročná. Mám ji v plné výbavě na pohodlné cestování nejen po vlastech českých.

Motorka koupena od Westmoto

Honda XL 1000V Varadero: Honda je těžší, větší, dražší. Nakonec jsem raději koupil nového stromka.

První dojmy - První co se při nasednutí projevilo byl velký respekt. Nemám až takové zkušenosti s velkými mašinami. Takže jsem si vše náležitě osahal a vyzkoušela a pomaličku se seznamujeme. Posez, řídítka, ovládání, brzdy, vše je dle mých představ. Jediné, co mi vadí, je velice chabá síť autorizovaných prodejců a autorizovaných servisů na Vysočině...bohužel...ani jeden. ...ale za to ta motorka nemůže.

Motorku bych doporučil pro - Rodinné moto na cestování nejen po Česku, ale i do města do práce a za zábavou. Líbí se mi jeho všestrannost.

Doplňky na motorce - Vybaveno: ABS, Trakční systém, blastry, kryt motoru, centrální stojan, padáky, držáky kufrů, 3x kufr Givi.
Přibude: hrazda řídítek, držák mobilu, držák navigace, držák kamery, navigace, kamera, přídavná světla, vyhřívané gripy, rozšíření zrcátek.

Vzhled, parametry, všestrannost...hlavní důvod koupě.
Ještě nemám dost najeto pro detajlnější hodnocení.
Zatím ježděno po silnici - pohodovka
Ve městě se dobře ovládá, je svižná.

Harryy
Harryy napsal 20.02.19 v 18:44

Bohužel čekám na boční nosiče, které jsou součástí zaplacené výbavy, abych mohl pověsit boční kufry, které mi momentálně stojí na skříni Prodejce je neměl skladem, to samé centr.stojan. Mám přislíbeno do 3 týdnů. Pak už bude kompletní. Další výbava mě nenapadá.Vyhřívaný hefty jsem po ujetí 330 km za poslední týden, zavrhnul, Zimní rukavice a blastry se osvědčili a v ještě chladnějším počasí snad jezdit nebudu.

runda
runda napsal 20.02.19 v 13:39 10b.

Dobrá volba, jen hláška o plné výbavě mne pobavila

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.02.19 v 00:12 10b.

Clint.
Clint. napsal 11.02.19 v 11:20 10b.

Krásný kousek, at baví a lítá, přeji brzkou sezónu. Jasných 10b.

jirkouš
jirkouš napsal 11.02.19 v 07:30 10b.

Pěkná, jako nová