Stomp Z3 140 (2019)

Vlastník dave_32
Vloženo 21.1.2019
Aktualizováno 6.5.2022

Chtěl jsem nějakou hračku k R6. Ježdění na motardovým pitbiku mě strašně bavilo, tak jsem hledal v těchto vodách

Motorka koupena od FIRMA:WESTMXSHOP (Hořice)

První dojmy - Nadšení. Pěkný zpracování, hezká grafika, tichý chod motoru. Rám působí bytelně, to samé tlumiče. Podvozek je kompletně stavitelnej což byl jeden z hlavních důvodů koupě Stompa oproti Rebelu. Slicky na drátěných kolech je už jen taková libůstka.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny co se chtějí kravit

Doplňky na motorce - závodní řídící jednotka, padáky os kol RDmoto

Jak jsem psal, rozhodoval jsem se mezi Stompem Z3R MOTARD vs Rebel Master POLE 160. Cena byla skoro srovnatelná o obou a začal jsem hledat prodejce. West mx shop nabízel obojí, tak mi mohl prodejce pomoct s rozhodnutím. Po rozhovoru s majitelem West mxshopu o obou motorkách a plusech a mínusem obou modelů, padla volba Stompa. Problém byl, že přímo motard z nabídky Stomp byl vyprodaný a přesně se neví kdy budou znova v prodeji. Tady musím vyzdvihnout jednaní majitel MX shopu. Nabídl mi že mi motarda postaví z motokrosu Z3R. Základ je úplně stejný a rozdíly mi předělali. Jednalo se o kola, blástry, větší chladič a výfuk. výfuk jim nešel napasovat, tak mi ho dali zvlášť a stačilo si vyrobit nástavec na uchycení a výfuk už tam je :)

Na moto jsem se chvilku svezl, ale je ještě brzo, hodně to klouzalo. Už máme v jednání tratě, tak se těším.

viking.2
viking.2 napsal 14.05.20 v 16:00 10b.

se pleteš, že se nejezdí. Letos začíná Rival Trophy.
Koukni na stránky mv69-shop.
Taky o tom uvažují. Ale nevím, zda mých 90kg bude konkurenceschopných

Pěkný motard

dave_32
dave_32 napsal 24.01.19 v 10:11

Já jsem to ani nebral na závody. Mám to jen tak pro srandu se svézt a na ježdění po paddocku

Black123
Black123 napsal 24.01.19 v 08:53 10b.

Hodně pěkný stroj. Taky jsem nad ním přemýšlel, ale v ČR se pro mini motardy (pro dospělé) soutěž nejede. Ať to jezdí a přináší radost.