KTM LC4 620 (1996)

Vlastník Redys123
Vloženo 14.1.2019
Aktualizováno 14.1.2019

z čínské 125ccm na rakouské kladivo... neskutečný zážitek... Taková radost se zažije jednou za několik let.

Husqvarna SM 610 ie: nebyla zrovna žádná na prodej
Suzuki DR-Z400 SM: vysoká cena

První dojmy - Moje první dojmy byly neskutečné. Při přidání plynu to opravdu jelo ne jako yuki :D po ubraní plynu neskutečný rachot z výfuku prostě silný jednobuch.

Motorku bych doporučil pro - spíše pro jezdce co už na moto někdy seděli a mají už něco odjeto. Je to potvora a nedoporučuju začátečníkovi.

Doplňky na motorce - M style páčky, blastry, laděný výfuk se svodama RP tuning, polepy

zatím mám najeto cca 1000km jelikož je zatím zima a moto byla v servise. Od svíčky až po vodní pumpu servis cca za 15 000.- . Nelituji. Motor šlape jak hodiny žadné hnusné zvuky z motoru. Ovladatelnost suprová je to v celku lehká motorka cca 130kg takže to jde. co se týče spotřeby jsme na nějakých 6 litrech nechá se jet i za menší spotřebu ale to bych nesměl mít rouru od komína. Ta roura od komína nese název RP Tuning od Roberta Pokorného. Výfuk vyroben přesně pro tento typ a seřízen na brzdě. krásný agresivní zvuk. Brzdy od bremba vás zastaví na pár metrech takže taky supr. Pokud jsou nějaké dotazy napiště pod recenzi :).

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.01.19 v 21:35 10b.