KTM LC4 620 (1999)

Vlastník enduro13
Vloženo 16.5.2011
Aktualizováno 2.6.2014

Neuvěřitelně motorka s velkou rezervou výkonu do lesa i na enduro trať. Doporučuji každému co se chce povozit na pravém kladivu.

Motorka koupena od soukromá osoba - Nebyl to Čech, měl mi zaslat papíry o odhlášení v Holandsku, nezaslal, neodpovídá na telefon, mail, nic.

Husaberg FE 400: KTM mi přišla jako kvalitnější varianta.

První dojmy - Naprostá bomba, moc výkonu, málo síly jí udržet pevně v zápěstí, respekt a hlavně láska na první pohled. po prvním měsíci zadní vzorek dole - výměna za nový, který padl za další měsíc. Není to nejlehčí stroj v této kategorii, ale jízda je bezkonkurenční. KTM je dle mého kvalitní motocykl s dobrým rodokmenem.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem těm, kteří chtějí mít dostatek výkonu pro každodenní jízdu lesem, či po poli.

Doplňky na motorce - Progrip rukojeti, nové sedlo, jiný spodní kryt motoru.

Vybral jsem hlavně proto, že jsem jí měl vysněnou už dva roky a peníze na ni jsem šetřl jak to jen šlo. Byla to má první motorka 4t, a o větším výkonu než 15 koní na MZ eTZ 150. Respekt mě dovedl ke 4-leté zkušenosti s tímto strojem a nespočtu adrenalinových zážitků, které nezapomenu do konce života. Zkušenosti s motorkou jsou většinou kladné, ale i záporné.
ty kladné: výkon motoru, nízká spotřeba paliva (protože není potřeba jí točit do maximálních otáček), spolehlivost dílů, zvuk s lazeným výukem
Nejlépe se chová na prašných cestách, štěrku, písku, trávě.
Neumí se chovat na velmi kamenité cestě, či kořenové cestě kdy máte kořeny stromů kolmo ke směru jízdy, motorka se neovladatelně rozeskáče a přední vidlice Vám začnou tancovat břišní tance. Cestování dále jak 100 km bych nedoporučoval, díky vibracím z jednoválce a pevné konstrukci rámu. při jízdě naprosto nezávadné, ale při jízdě na silnici jsou vibrace velmi citlivé.

bmw3987
bmw3987 napsal 26.02.14 v 20:17 10b.

pekná

ktmlc4620
ktmlc4620 napsal 31.01.13 v 20:33

zdravim neviete my poslat ako mate zapojene hadice ocelove a to z ramu a mikro filter skuste my pomost dakujem poslite my email Totixxx1110@azet.sk dakujem moste my poslat foto ak to bude mozne a mate aj filter v rame