renocar_unor

KTM 1090 Adventure (2019)

Vlastník caky26
Vloženo 14.1.2019
Aktualizováno 28.6.2021

Nikdy jsem doma tak velkou motku neměl, cena v DE na model 2018 byla zajímavá, a víc peněz jsem nechtěl dát.

Motorka koupena od KTM Alskom DE - Trochu se cukal, při řešení DPH, ale nakonec jsme to doladili. Všeobecně, nemám pocit, že nás mají Němčouři za TOP zákazníky

KTM 1050 Adventure: Nabídka na nový model byla zajímavější.
Aprilia Dorsoduro 900: Než jsem se rozkoukal tak mi ji ve Freemotu prodali.

První dojmy - Jak mám napsat tři řádky dojmů, když jsem ji dovezl v sobotu a u nás je půl metru sněhu? Je pěkná, oranžová, hlásí, že mám natankovat a dofouknout kola. Juniorovi se líbila, už jsem si odřel Akrapa. Rýha 1.25 cm. Asi z toho umřu. Tak jsem ji uložil vedle druhé Káči a budu čekat na léto.

Motorku bych doporučil pro - tvl nevím, sám jsem na ni ještě nejel

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovic originál KTM, Alu kryt motoru, padací rám.

Co sem mám napsat? Tvl ještě pět řádků? No to fakt nevím...Zatím největší zážitky při konverzaci mezi prodejcem, mnou a finančákem. Já nevěděl, která bije a zjišťoval to, až jsem motku vč. DPH zaplatil do Německa (btw vůbec jsem ji před tím neviděl). Prošel jsem všechny debaty, vč. těch na Motorkářích a byl jsem zoufalej. Tak jsem zjišťoval, jak se neplátce DPH dostane k DPH, které zaplatil v DE, když v CZ musí zaplatit DPH znovu, jinak nepřihlásí motorku. No je to na založení vlákna a možná to i udělám, ale až to bude vše u konce.

31081
31081 napsal 18.02.19 v 14:23

Zdeněk07
Zdeněk07 napsal 24.01.19 v 18:54 10b.

Super bike, není co dodat

caky26
caky26 napsal 15.01.19 v 11:37

nevo7 : není to starost. Jen musíš mít o 40 tis nachystaných víc, zaplatit to tady, přihlásit to a pak mu poslat kopii techničáku. Budu to zařizovat tento týden, tak pak dám vědět.

nevo7
nevo7 napsal 15.01.19 v 10:42

caky26 : Včera som sa na to lepšie pozrel a vyzerá, že aj pre súkromníka by to malo byť bez DPH /ak to je do 6000 km a 6 mesiacov/ a DPH zaplatiť v tuzemskej krajine, kde to prihlási. Len Nemci nechcú/nemôžu a potom je ta starosť žiadať to naspäť.