Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Ordox
Vloženo 11.1.2019
Aktualizováno 12.1.2019

Versys je pohodlná a dobře ovladatelná motorka s výborným motorem.

První dojmy - Tak první dojmy. První dojem musím rozepsat do tří řádků,tak to musím natáhnout, páč první dojem byl prostě první dojem a ten byl v tomto případě rychlý , jasný a okamžitý. Sedla mi okamžitě do ruky a rozhodnuto bylo po 5 km.

Chtěl jsem motorku na ježdění kolem komína pro radost z jízdy a na krátké výlety. Na delší vyjíždky jsem neměl moc času ani jsem neměl s kým.
Versys se mi na fotkách vůbec nelíbil, ale na ostro to nebylo tak hrozný. Po krátké jízdě jsem hned věděl,že to je to, co jsem chtěl. Motorka je velmi dobře ovladatelná a vyhovoval mi zátah motoru. Do té doby jsem jezdil jen na 4 válci a to nebylo tak zábavný.Velmi dobře sedí v zatáčkách.Na Versysu jsem najezdil asi 13 t. km a nebyl žádný problém.
No a pak si koupil brácha GS a začali jsme jezdit na moto dovolenou. Začala mi vadit menší ochrana při špatném počasí a potřeboval jsem víc místa v kufrech a já vesyse vyměnil za V-stroma 650. Stromek je na cestování hlavně ve dvou opravdu pro mě lepší,ale ta hravost versyse mi tu chybí.
Nejlíp se vesys cítí na okreskách nebo ve méstě.