Kawasaki Z 1000 (2013)

Vlastník Machala22
Vloženo 10.1.2019
Aktualizováno 22.6.2021

Splněný sen, najeto prozatím cca 10k velká spokojenost.

Triumph Speed Triple: Nebylo možné najít Trippla s rozumným nájezdem..

První dojmy - Nadčasová, stylová a pořád pěkná !!!

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodnější pro někoho kdo už má na motorce něco najezděno...určitě ne pro začátečníky.

Doplňky na motorce - Padáky, páčky, zrcátka v řidítkách, Laďáky Arrow, Blinkry flow, Krátký držák RZ, led podsvícení RZ

Po 3 letech přišel čas postoupit dál a to k mému vysněnému z1000, motorka byla pořízena v zimě takže jsem se nemohl dočkat až přijde jaro...Sezóna 2019 byla seznamovácí ale velice výžívná. Po zimním servisu a prvních výjezdech následovaly každo víkendové vyjížďky. V červenci již tradiční dovolná v rakousku..týden jezdění v Alpách naprostá paráda. Myslím si, že mi motorka hodně sedla a zvykli jsme si na sebe hodně rychle. I při plném zatížení báglů jsem nepoznal žádný rozdíl...Po předchozí motorce Suza GSR 600 jsem si myslel, že to bude to samé jezdění...čtyřválec,japonec, pohoda. Hned po první vyjížďce jsem byl překvapený na zátah ve spodních otáčkách, to u šestikila moc nebylo...Kawa má oproti GSRu o dost kratší kvalty, ale když se dostane za hranici 8tis. otáček , začne ten správný adrenalin. Co se týče brzd tak je to veliká změna, kawa má radiání brzdiče Tokico, jejichž brzdný účinek je výborný. Podvozek je nastavený trochu tvrději, ale při rychlejší jízdě je to příjemnější, vše funguje tak nějak líp. Když zmíním úložný prostor tak je to celkem bída. Pod spolujezdcovo sedlo se vleze s těží lékarnička a vesta. Spotřeba se pohybuje okolo 8 litrů ,ale když se tahá, tak je vír v nádrži.Tím byh chtěl zmínit nádrž, která má poze 15l a tak je třeba častěji tankovat. Zatím jezdí bez poruch a tak to doufám bude pokračovat, krom spotřebního materiálu a běžné údržby nebylo třeba žadné opravy.

Hříbek
Hříbek napsal 23.06.21 v 08:06 10b.

Pěkný Zed měl jsem ho v plánu ale vyhrál Speed ... ta malá nádrž a větší apetit mě nakonec odradil, ale není to nic, na co se nedá zvyknout

NiLu
NiLu napsal 03.06.20 v 21:32 10b.

Krásný Zedík, jste pěkně sladěni. Ať dělá radost a spousty šťastných km přeji.

miroyam600s
miroyam600s napsal 17.01.19 v 10:26

Krásny stroj, prajem Ti veľa šťastných kiometrov.

B.rider
B.rider napsal 11.01.19 v 08:35

změna oproti GSR? napíšu hned, Z1000 je jateční pistole na bejky. Vlastním ji po Buellovi 12-ce již třetím rokem. Tak radím důvěrně nad 7 tisící se začnou dít různý věci. Tak hlavně opatrně a užij ji ve zdraví a pohodě.

speroure
speroure napsal 10.01.19 v 21:43 10b.

Krásná!! Tak ať to létá , hlavně kolama dolů