BMW R 1150 GS Adventure (2004)

Vlastník TomikGS1150
Vloženo 20.11.2018
Aktualizováno 7.1.2019

Motorka to není nijak extra živá, řekl bych takový valach, ale fakt bezvadně brzdí, což je si myslím duležité

Honda XL 700V Transalp: Prý slabá, nevím ,každý mi to rozmlouval ,že bych naložený a v kopci strádal (kdo ví)
BMW R 1200 GS: Nakonec mi nepadla tak do oka ,jako ta 1150 Advik, Ta 1150 mi přišla víc poctivá,ale kdo ví

První dojmy - Motorka do ruky moc nepadla, ale věřím ,že to příjde,bezvadně brzdí, těžká na manipulaci, ale stím jsem počítal

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, kteří mají trochu příjem a trochu ve filozofii BMW věří , určitě se dá cestovat i levněji co se týče nákladů na údržbu a spotřebu, ale nevím zda stoho je pak ten požitek z jízdy :-)

Doplňky na motorce - Navigace,kufry,padací rámy,přídavné dálkové xenonové světlo

Stroj jsem si vybral, protože mi byl doporučen a celkem v BMW věřím ,už proto , že je všude potkávám, nevadí mi ,že to má každej ,nepotřebuju se lišit a být vyjímečný, potřebuju jezdit pohodlně a spolehlivě, po rozjetí je ovladatelná a skvěle brzdí ,nejlépe se cítí dle mě na silnicích druhé třídy a nevadí ani dalnice, terén je pro mě na tom nesmysl, neumím v terénu jezdit , na toš na téhle těžké mrše, prašná a štěrková cesta, je pro mě max...Cestovat se na ní dá doufám moc dobře, proto jsem si ji kupoval...

Tet je moto po investici cca 40 tis kč připrvena na sezonu,tak se těším

TomikGS1150
TomikGS1150 napsal 21.11.18 v 10:27

Hele dělá mi brzdovku,oleje v zadku,ložiska v krku,ventilové vůle,zadní kotouč a desky (kotouč mám svůj),podtlaky na jednotkách a uložení zadní vidle, jako není to nic hroznýho ta suma,už vůbec né za tolik práce v dnešní době,sám v servisu dělám,tak vím jak to dnes je,nejvíc mě trápí,že nekdy po přidání plynu má tendenci sřelit,nebo zdechnout..,snad na to příjde no

georgeCZ
georgeCZ napsal 21.11.18 v 10:14 10b.

A co s tím máš, 14 zase není tolik, jenom brzdy jsou za 8k když se mění.

TomikGS1150
TomikGS1150 napsal 21.11.18 v 06:56

Hele doufám že jo, docela jsem si při koupi naběhl,kupoval jsem spíš chtíčem než rozumem,tak jsem přehledl a nebo nechtěl vidět těch pár nedostatků co to má, momentálně ji mám na servisu u moto Tichý v LBC a předběžně to odhadl na 14 tis kč, což jsem pravda do předešlých motocyklů nikdy nevrazil ,tak to bude snad stát za to

69šakal
69šakal napsal 20.11.18 v 21:29 10b.

Myslím, že budeš spokojenej..

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.11.18 v 19:59 10b.

Dobrá volba
Nezmar a kus poctivýho železa