Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník dave-lister
Vloženo 2.11.2018
Aktualizováno 1.1.2020

Montáž nosiče bočních kufrů a nosiče horního kufru

Vloženo: 18.11.2018, Uskutečněno: 16.11.2018, Stav tachometru: 150 km, Zhlédnuto: 57x, Firma: FIRMA:Petr Škorec - Opravy Auto - Moto (Jílové)

Objednal jsem si Givi zatím na zkoušku jak to bude vypadat.
Mám SR 1161 - nosič horního kufru a PLR 1161 nosiče bočních kufrů.
Montáž SR 1161 byla trochu delší, musí se podsedlovka očesat až na holé trubky do kterých se upevní zesilující vzpěra která je potom vyvedená zkrz zadní blatník a nese prodloužení k zadním úchytům horního kufru. Zároveň drží i nosiče bočních kufrů.
Montáž PLR 1161 je rychlá, víceméně se jen odšroubují zadní stupačky, vymění se šrouby za delší a vloží se držáky s bajonety. Boční nosiče se dají lehce sundat a dá se jezdit bez nich. Horní kufr je Alu Milánek, poslední model. boční kufry jsou taky Alu Milánek ale starší model.

• Oprava tlumičů pérování

Před novou sezónou jsem chtěl udělat kompletní servis tlumičů. Přední vidlice jsem dělal sám, proběhla výměna oleje a simeringů. Podle návodu to nebylo nic složitého, jen jsem musel vyrobit z plechu přípravek pro areta

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.03.2022
    Uskutečněno: 12.02.2022
  • Výměna oleje a pneumatik

Po dovolené nastal čas vyměnit pneumatiky a olej v motoru. Pneumatiky jsem zvolil Mitas E07+ a to ze dvou důvodů. 1) cena - Mitas E07+ byl snad nejlevnější 2) dostupnost, jiné pneumatiky se mi nedařilo sehnat v potře

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2022
    Uskutečněno: 26.07.2021
  • Ochrana páček a samolepky na nádrž

Vyměnil jsem chrániče páček Hepco Becker za Barkbusters. Vypadají lépe a hlavně se lépe čistí. Ty Hepco Becker byly fajn, ale nešel pořádně umýt ten bílý plast protože ten drát dost překážel. Pak jsem koupil z ATASE 110

Vloženo: 09.01.2022
    Uskutečněno: 15.05.2021