SYM HD 125 (2016)

Vlastník Houbař70
Vloženo 21.10.2018
Aktualizováno 21.10.2018

pohodlný, ovladatelný,hbitý,skvělá ochrana proti větru a dešti,kotoučovky vpředu i vzadu..nový.

Motorka koupena od ARA Český Krumlov - co se domluvilo to dodal takže super.

Honda SH 125: start-stop system,slabé krytí před nepohodou,málo místa pro moje velké nohy..

První dojmy - skvělé městské přibližovadlo na velkých kolech.Skutr má mnoho uložných prostor,relativně silný vodou chlazený motor,možnost projetí po polnačce.Líbí se mi i světla v noci se dá solidně jet.

Motorku bych doporučil pro - vyšší lidičky s dlouhejma nohama je dost široký a vysoký.

Doplňky na motorce - na skutru mám top case shad a plotnu,velký plexi givi a držák na navigaci .

Protože jsem jinak prostorově řešený člověk hledal jsem skutr co možná nejvyšší s dobrou ochranou proti povětří na velkých kolech .Začal jsem tradičně pokukovat po ojetých značkách.Po nějakém čase už mě ty pohádky bazaristu přestaly bavit 100x slyšet jak v Itálii nejezdil u moře nikdá neboural,supr stav atd.takže jediná jistota -nový.SYM je dobrá mašinka pohodlíčko dobře a nezáludně brzdí spotřeba 2,5l.Cestování po okolí ideálně do 150km je vpohodě .Pod sedlo se vejde otevřená helma do top case druhá.Přístrojovka je přehledná tachometr tradičně optimista,ale 90.po rovině dle navigace jede.Do táhlých kopcu už drobet ztrácí,ale 12 koníku pobírá dobře.Měl jsem obavu ze zatáček,ale skutr se chová spíš jako motorka takže ok.Na každodenní ježdění a výlety po okolí třeba i po horší cestě prostě ideál.

Milan1963
Milan1963 napsal 23.10.18 v 11:23 10b.

Vypadá dobře, at¨ti dělá jen radost.