Yamaha XJ6 (2006)

Vlastník Dawca1
Vloženo 10.10.2018
Aktualizováno 10.10.2018

Super ovladatelný naháč se super údržbou.

První dojmy - Motkaa padla hned do ruky. Lehká a perfektně ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, kteří chtějí pilovat techniku a ne to honit do ukrutných rychlostí. ( na rovině jede rychle každý)

Dodělal jsem papíry a přemýšlel, co bych si pořídil. V autoškole jsme měli Yamahu xj6 a po pár probdělích nocích přemýšlení, co vlastně chci jezdit jsem se rozhodl, že xj6 v autoškole trochu potaham. Domluvil jsem se tedy s instruktorem, že bychom to mohli trochu protáhnout ne jako ve škole, ale jako s opravdovou motorkou. Zrychlení na 180 km/hod bylo bombove a říkal jsem si, že do začátku asi není třeba většího výkonu. Jak mi přišly papíry, druhý den se jelo pro moto ( byl listopad a motka dovezena po vlastní ose cca 150 km v dešti) - do tohoto bych již nešel. Pro každou motorku je myslím lepší jezdit s vozíkem. Jinak je to pěkně o držku 😉

Obecně jsem s tímto vysavačem plně spokojen. Mám ji druhou sezónu, provádím běžnou údržbu a leju benzín. Spotřeba se pohybuje kolem 4l. Výkonu na naše silnice až až. Určitě mohu doporučit každému do začátku. Spoustě lidí vadí její zvuk - já jsem třeba spokojený... Na bordel si raději pořídím nějaký ostrý fun bike, na ten to sedí víc.