KTM 1190 Adventure (2015)

Vlastník mikes.z
Vloženo 8.10.2018
Aktualizováno 1.4.2020

Podívat se dál, něž tam kde to běžně znám. Nabalit a vyrazit, cestovat tam kde jsem chtěl jet a nikdy to neudělal. Tak proto jsem jí kupoval.

První dojmy - A hned co jsem ji koupil, tak jsem jel do Chorvatska. Jel jsem na lehko, za rodinou, co tam byla na dovolené. No, strašně jsem si to užil, KTM, byla opravdu parádní volba a pokaždé co na ni sedám mě překvapí! Možná taky proto, že jsem o ní nejdříve neuvažoval a taky od ním možná tolik nečekal. Bylo to volba hlavou, ale ona zahřeje i srdce, je v ní mnohem více než jsem si myslel. Baví mě moc.

Doplňky na motorce - Touring větrný štítek, koncovka MIVV, Kufry SW Motech

Je to o vyváženosti, o tom jak se v KTM podařilo namíchat velmi dobrý jezdecký koktejl. Je tam vše co na své plánovaní cesty potřebuji a víc než dokážu využít.

Celá moje recenze by vlastně vyzněla jako jedno veliké překvapení, protože veliké enduro jsem nikdy neměl a vždy jsem říkal, že ani asi nevím jak se na tom jezdí. A že to bude nuda a ty motorky jsou těžké a nemotorné a že to kupuji abych se už uklidnil, zpomalil a s rozumem si užíval taky okolí silnic, které jsem nikdy neměl čas pozorovat.

Tak ne, nic z toho se nepotvrdilo, je to sakra zábava. 1190 jede neuvěřitelně, překlápí svou lehkostí, díky tomu jak sedím vysoko a mám široké řidítka je to takový super moto styl, elektronický podvozek je něco co mám poprvé a jsem úplně nadšený a nefoukána mě. Není co řešit, ty adventure motorky jsou velmi dobrá kategorie!! Těším se na další vyjížďky, jak víkendové tak na déle, tedy ty adventure!

Brukev
Brukev napsal 03.05.20 v 06:20 10b.

Je to přesně jak píšeš

Sete
Sete napsal 26.01.19 v 07:08 10b.

Pěkně napsáno, ať ti i nadále přináší tolik radosti!

Drakosaurus
Drakosaurus napsal 15.10.18 v 14:15 10b.

Pěknej stroj,ať slouží

Zdeněk07
Zdeněk07 napsal 12.10.18 v 11:54 10b.

Krasavice, ať ti přináší jen radost.

69šakal
69šakal napsal 08.10.18 v 21:27 10b.

Je poznat nadšení a radost! Užívej!