Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník klema99
Vloženo 2.10.2018
Aktualizováno 2.10.2018

Je to super stroj,tlumeni brzdy elektronicky tlomic rizeni -pro to vse a jeste vice svoji masinu miluju

Yamaha YZF-R1: Vyšší cena

První dojmy - Po prechodu z R6 r.v.2000 na ktere jsem jezdil 6 let zmena vyrazne k lepsimu hlavne v tahu motoru v nizkych otackach lepší posed pro rychlou jizdu ale horsi pro delsi vzdalenosti holt je to trosku okruhovka na silnici -

Motorku bych doporučil pro - Urcite ne pro zacinajici a pro lidi co maji problem se zady

Doplňky na motorce - Zobrazovac zarazene rychlosti propojeny pre service conector
Led decentni blinkry

-Perfektni rozlozeni sily motoru v celem spektru otáček a celkově lepší pocit z jízdy i z brzdeni .Pri vyjezdu ze zatacky se trosku krotim s plynem obcas se me daří ustřelit nic vazneho kdyz s tim clovek pocita.Koupil jsem pred zimou a pri prvnim vyjezdu tekly predni vidle.Servis ve střítěži Topbike oprava necelych 5k.Spolujezce lepsi brat jen na kratsi vzdalenosti po nejakych 150 km v letnim parnem pocasi hreje celkem dost zadni sedlo kvuli umisteni vyfuku.Je to supersport u ktereho je opravdu dost narocne jezdit vyhlidkove jizdy mravenceni rukou,nohou ,proste je treba za to tahat a hned je pocit z jizdy uple jinde :)