Kawasaki Versys 650 (2018)

Vlastník Dorry
Vloženo 4.9.2018
Aktualizováno 1.8.2019

Je skvělá. Kdo ji zná, tak ví.

Motorka koupena od FIRMA:Lukáš Burda DIRTBIKES (Opava-Předm - Paní Hrušková je velmi příjemná a vyzná se... Díky.

První dojmy - Sedli jsme si suprově.

Motorku bych doporučil pro - Pro dědečka a babičku jako jsme my je na cestování ideální. Jinak ať si každý drandí na čem je mu libo.

Doplňky na motorce - Uvnitř kufru jsem "instaloval" mnoho cestovatelských nálepek. Vše potřebné je ve výbavě motorky Grand Tour. Jedna věc je ale originál shit, a to z důvodu otřesného aerodynamického hluku - štítek - vyměněn za Puig - skvělý.

Po první garančce 1000 km výlet cca 4000 km - Rakousko, Slovinsko, Itálie. Alpenstrasse (Wildalpen, Nockalmstrase, Maltatal, Villacher Alpenstrasse , Mangrt, Vršič, Radovna, Pokljuka, Laghi Fusine, ad.) ve dvou - paráda. Dech neztrácela, jen nám se někdy tajil nad tou nádherou.

Ľubek303
Ľubek303 napsal 14.07.19 v 23:40

Zdravím,vdaka za recenzi.Prosím aké plexi si mám kupit na moj Versys?To origo je katastrofa.
Na vašich fotkách vidím 2 rozdielne plexi.To prvé číre je asi Puig a to druhé s deflektorom neviem
Môžte mi poradiť?

Ďakujem,s pozdravom Jakubišin

Geodet
Geodet napsal 11.09.18 v 17:00 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.09.18 v 22:37 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.09.18 v 15:18 10b.

Hezká, jen si užívejte. I v našem věku jsme mladí - ne děda s babičkou...

krystofory
krystofory napsal 05.09.18 v 14:53

Ahoj, mám ročník 2015, spokojenost, jen ten hrozný hluk, měřím 170 cm a rachot je větší než na naháči. mám originál plexi, jaké máš ty po výměně?
Díky Kryštof