Kymco Agility City+ 125 (2018)

Vlastník NXram
Vloženo 25.8.2018
Aktualizováno 23.1.2023

Přibližovadlo pro moji ženu, kombinace 16+14 kola a nádrž v podlaze je super

Motorka koupena od 68 AUTO-MOTO s.r.o. - Pán v prodejně super, co jsme si řekli platilo, dal jsem zálohu a příští týden byl připraven. Ale jelikož jsem skůtra vyzvedával dodávkou, nikdo na něm zaplťpánbůh neodjel. V zadní pneu bylo 0,8 a v přední 1 !!! Ať se nikdo nezlobí, ale tomu někdo říká připravená nová motorka :-(((

SYM Symphony 125: Nějak mě více oslovilo Kymco a to že je prodejna i servis v Plzni
Piaggio Beverly 125: Jelikož nevím jestli ho manželka opravdu ujezdí, tak je drahý

První dojmy - Ježíš to je na mě malý a nejede to :-))) Ne do města a okolí super, přední 16 dělá své a nerovnosti to žehlí dobře, samozřejmě s moji váhou přes 100kg žádný sprinter, ale rozjezd je celkem svižný.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro majitele papírů B nebo pro někoho kdo nehoní rychlost a chce nový skůtr se zárukou místo ojetého Itala nebo Japonce

Doplňky na motorce - Kufr Shad

Jelikož mám sám mnoho motorek a i děti mají čtyřkolky, byla manželka jediná nemotorizovaná na dvou kolech a tak jsme opět nakousli možnost koupení nějakého skůtru. Bohužel už máme za sebou před pár lety koupi zánovního Burgmana 125, bo se ¨nám¨ líbil a co bych pro svou manželku neudělal že. Jenže ejhle, byl široký, těžký a nechtěla na něm jezdit, tak jsem ho po roce prodal zaměstnanci a ten na něm jezdí stále. Proto jsem se chtěl vyhnout dalšímu zklamání a výběru podle toho co se jí jen líbí ... Kymco je dneska řekl bych velmi konkurence schopné a dokazují to nejen prodeje a spokojenost zákazníků, tak i zvedající se cena, protože o té to prostě u kvality je. Věděl jsem že to musí být na velkých kolech kvůli nerovnostem u nás na Plzni severu a Plzni samotné. Agility kombinuje 16+14 a to je myslím dobrý poměr, je docela lehké 131kg a má sedlo celkem nízko. Další plus je přítomnost i bočního stojanu, což se také hodí. Co jsem na ni jel, byla to příjemná jizda, samozřejmě akcelerace je přímo úměrná výkonu 9PS a tomu že je to zcela nové, tak jsem to nechtěl trápit. Neustále jsem se pral s myšlenkou koupě ojetého Japonce nebo Itala, ale pak vyhrálo zakoupení nového stroje se zárukou bez starostí, neb těch mám se svým vozovým parkem už tak dost. Manželka neocení Hondu SH nebo Beverly, které je o cca 30kg těžší. Nejvíce mne přesvědčil test zde na motorkářích kde je redaktoři postavili proti sobě a v podstatě neměli Kymcu za ty prachy co vytknout. Nu a tak je doma. Uvidíme až se najede pár set kilometrů, ale když vidím v inzerci tyto modely s 20-30 tisíci km a vypadají stále dobře a jejich cena je stále cca 35 tisíc, proč bych se měl bát, vždyť to na něm manželka asi nikdy nenajede ...

manxt6
manxt6 napsal 23.09.18 v 13:21 10b.

ZDAR, JJ.TREFNĚ NAPSANÉ.