Suzuki GSX-S1000 (2017)

Vlastník KanecTDi
Vloženo 25.8.2018
Aktualizováno 27.8.2018

Tahle Suzana je motorka o které jsem hned věděl že ji budu chtít a snad jednou mít 🙂 povedlo se!

První dojmy - Motorku jsem koupil letos v půlce sezóny.. Zatím mám najeto lehce přes tři tisíce kilometrů a fakt mi sedla dobře. Líbí se mi síla motoru hned od spodu 🙂 Je to rozdíl oproti předešlé GSX-R 750 K6 😁

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné snad pro každého, kdo už něco najel.. Dá se s ní jet na pohodovou vyjížďku ale také myslím že by neudělala ostudu ani na okruhu 😉 Takový fajn, univerzální fun bajk 😁

Doplňky na motorce - Docela fajn věc je tlumič řízení..
Kdyby náhodou, jsou na motorce padací protektory na bocích + kryty na výkách motoru 🙂
Malinko mi vadila délka řadičky a stále škrtající stupačky o zem, tak jsem dal přepákování. Velice příjemná věc, do zatáček teď jde lépe.. Ale možná je to jen pocit 😁
Další věc je upravený držák SPZ..
Jo a dal jsem si jinou žárovku do předního světla.. To žluté světlo bylo jako z nějaké Jawy😂 teď svítí lépe a i lépe vypadá.
Do budoucna plánuji rychlořazení, nějaké hezčí polepy ráfků, páčky, menší blinkry a možná jiná zrcátka.. Ale to se uvidí spíš až přes zimu 🙂

Předchozí motorku jsem měl gsx-r 750 K6.. Tu jsem měl udělanou do síly ale s tímhle se to nedá srovnat 🙂 jede krásně v nižších otáčkách.. Příjemný posez, řídítka mohly být teda malinko širší a kupodivu na tom tolik nefouká, jak jsem si myslel 🙂 V rychlostech do 160 to není vůbec problém 🙂 Jelikož mám asi 174 centimetrů a 72 kilo, motorka mi sedí parádně.. Krásně se ovládá a hezky padá do zatáček.
Motor má síly až kam, což se vždycky hodí 😉
Podvozek.. No.. Na mě je zadní tlumič moc uhoupaný.. Nevím jestli je nastavený v sériovém nastavení, nebo si to už někdo ladil, ale mě tohle opravdu nevyhovuje.. Takže se bude ladit. 🙂 Snad to nějak půjde.. 😕
Posez pro mě vyhovující ale po delší jízdě v klidu (bez vysedání) mě bolí zadek 😂

Rodgerman
Rodgerman napsal 26.08.18 v 00:05 10b.

Paráda.

biosák
biosák napsal 25.08.18 v 10:43 10b.

Parádní naháč