Yamaha XT 660 Z Tenere (1994)

Vlastník VAL
Vloženo 7.8.2018
Aktualizováno 7.8.2018

Hodná poslušná babča.. fajnový krouťák od spoda, žádné velké jančení, ale na prdel jde celkem snadno..

První dojmy - Spolehlivá, pomalejší než můj anděl a o to jde.. ;-) Má dunivý zvuk, příjemné vibrace, prostě staré dobré kladivo.. s minimem elektroniky.. Nějaký ten vícedenní výlet už také zvládla, na krátké jízdy ve stylu dojíždění do práce skrz město je ideální..

Motorku bych doporučil pro - výborná pro začátečníky i starší cestovatele..

Doplňky na motorce - kufry boční i zadní

Tenerka se mi dostala do rukou náhodou, a vůbec nelituji. Není určená na vyvolávání vibrací těla od adrenalinu, ale škrtnout stupačkou v zatáčkách se dá celkem snadno i s batůžkem na křižovatce zamachrovat jízdou po zadním je taky snadné, občas i nechtěné.. )) slabší na brzdy, ale to je dané ročníkem, je třeba s tím počítat hlavně při jízdě ve skupině s novějšími modernějšími stroji.. terén v pohodě, víceméně záleží na pneu, kde se moto bude cítit lépe..

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 07.08.18 v 19:19 10b.

Dobrá voľba. Na XTZ 660 r. 98 som minulý mesiac za 5 dní spravil 2300km. No nebolo to ako na Pan Europeane, ale mal som z toho radosť. Chrbát ma ale ešte občas bolí. Za mňa jasných 10bodov.

vopák
vopák napsal 07.08.18 v 12:07 10b.

Parádní tenerka..mám rád tyhle starý motorky

chevyr
chevyr napsal 07.08.18 v 11:33 10b.