Honda CBR 1100XX Blackbird (1998)

Vlastník ZbxxneK
Vloženo 25.7.2018
Aktualizováno 20.12.2022

Můj vysněný motocykl na který jsem čekal 20 let. Každá jízda na něm přináší nové emoce.

První dojmy - Motocykl mě mile překvapil tím že i po 20ti letech vypadá pořád dobře a zaujme okolí. Jízda na něm je zážitek. Při delších trasách trošku bolí zápěstí pravé ruky ale jinak asi nemám co vytknout, možná jen to že na manipulaci na místě je těžký.

Motorku bych doporučil pro - Tento motocykl bych doporučil zdatnějším a zkušenějším motorkářům kteří chtějí cestovat.

Do XX jsem se zakoukal už v roce 1997 rok po jeho uvedení na trh. po celou tu dobu jsem snil že se ho jednou dočkám, v průběhu let jsem se na něm i několikrát svezl, půjčili mi ho kamarádi. V roce 2017 jsem shodou okolností nalezl inzerát který mne zaujal, jak cenou tak vzhledem a hlavně tím že majitel měl motocykl ve svém vlastnictví 10 let. Takže došlo k tomu že jsem si splnil svůj dlouholetý sen.

Jízda na tomto motocyklu je zábava a to i když zrovna nepotřebujete trhat rychlostní rekordy.

tominbrno
tominbrno napsal 18.11.18 v 15:13 10b.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 01.08.18 v 20:52 10b.

Blackbird, i když už je v roce 2018 už trochu spíš Mig 15, stále je to zábavná nadzvukovka!!!

Trinnlee
Trinnlee napsal 26.07.18 v 22:34 10b.

Gratuluji ke splnění tvého snů...buď to máš hezky nafocený či upravený foto nebo je ta mašina zatraceně zachovala. Přeju ti tu druhou možnost...

Hříbek
Hříbek napsal 25.07.18 v 10:16 10b.

Není nad to si plnit sny nejlepší na tom všem je, že ty sny z mládí, jsou teď dostupný At ti dělá Blekouš radost