Honda XR 125 L (2007)

Vlastník Spajk17
Vloženo 24.7.2018
Aktualizováno 24.7.2018

Za rok a pul spolu nelítáno 20 tisic. projeto spousta míst po Čr a také Rakousko, Německo, Itálie a Švycarsko

První dojmy - Po dlouhé době konečně motorka... první dojmi byli super chtěl jsem jezdit víc a víc. chtěl jsem tu motorku hrozně dlouho a splnil se mi sen i když je to jen dváca chci si ji ještě nechat a příští rok se sní ještě vydat někam na dovolenou

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti
Výfuk Sharon

je to 4t takže jsem od toho nečekal žádný extra výkon. To kilčo to jede a to mi stačí.
Je to držák a vydrží opravdu hodně.
za 20 tisíc co na ní mám najeto jsem na ní dělal vybrus a nic jiného jen měním olej a ty běžné věci.
na motorce se dá dobře cestovat. byl jsem na ní na dovolené za týden 2265 km a paráda.
zvládne i terén a když tam je drapák tak to celkem i dost vyjede
momentálně má moto nejeto 55 tisíc a prodávat se jí nechystám. silnější budu pořizovat časem ale na tuto nedám dopustit.. je to mazel :D
Na zimu čekám větší servis vše zkontrolovat hlavně motor, nové pneu, řetězovka atd.
Příští rok se na ní chystám zase na dovolenou. Možná Chorvatsko nebo Rumunsko to se ještě uvidí.
Baví mě na tom cestovat i když je to jen malá motorka.
motorku doporučuju pro začínající jezdce co chtějí jezdit i terén ale zároven se někam chtěji dál podívat

Spajk17
Spajk17 napsal 24.07.18 v 23:44

nene.. vybrus se dělal ve 37 tisících. Mnou má motorka naježdeno 20 tisíc a celkověě 55 tisíc.

Targus
Targus napsal 24.07.18 v 22:12 8b.

Teda dělat po dvaceti tisících výbrus, to je mazec.
Buď je motor z totálního hnoje, anebo je řidič totální dřevák a tavič. Nic mezi tím.