Honda XR 125 L (2006)

Vlastník braunas
Vloženo 2.3.2016
Aktualizováno 2.3.2016

Motorka mi padla ihned do ruky a z přestupu z fichtla a pitbika to bylo strašně velký :D

Yamaha XT 125X: Honda se mi líbila víc.

První dojmy - Na XRku se mi strašně líbilo jak je velký, spotřeba je suprová. :D Snad jediné co by mohlo být lepší je výkon, ale přeci je to jenom 125 ve 4t a pro 16ti letý kluky si myslím že je to ideální. Má to pohodlnou širokou sedačku. Co se mi líbí je nosič, když jedu někam na víc dnů tak na to hodím spacák, stan a přivážu k tomu a nemusím řešit k čemu to přivážu.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého v 16 co chce bezproblémovou motorku :)

Na XRku jezdím 10 měsíců a mám najeto přes 11500 km. Je to suprová motorka, nechtěl bych jiný 4t ve 125. Nikdy jsem s ní neměl žádný problém. V létě jsem s ní byl i v Rakousku a super. :) Cestovní rychlost si myslím že je nejlepší tak těch 80-90km/h nejvíc jsem s ní jel něco málo přes 120 ale to bylo z kopce a vítr v zádech :D Eště by možná šla, ale nechtěl jsem ji trápit :) S motorkou jezdím jen silnice, do terénu jí moc netahám a když jo tak je to maximálně louka a polní cesta, do terénu mám Husqvarnu WRE 125. Nádrž je na 11 litrů a spotřeba se pohybuje okolo 3- 3,5l což je krásný, protože u 2t tak se musí nádrž plnit po každé jízdě, protože je prázdná :D Zatím jsem jí dával jenom nový řetěz, žárovku, brzdovou kapalinu a po každých 5000km měním olej. Po každé jízdě ji leštím, mamka mi říká že jí jednou prošoupu :D Snažím se o ní co nejlépe pečovat. Tlumiče si myslím že na tý silnici jsou tak akorát, mě vyhovují, ale když se jede ve dvouch tak už si motorka sedne fakt dost, ale při jízdě si toho nějak nevšímám, stejně ve dvouch moc nejezdím takže je mi to tak nějak jedno. Ovladatelnost je úplně suprová v zatáčkách se dá krásně položit, už jsem párkrát štrejchl i stupačkou a držela furt :) Brzdy mi taky vyhovují ve předu je kotouč a v zadu buben, přední je ostrá až až a zadek na to že to je buben tak brzdí taky slušně. S motorkou jsem velice spokojený, nikdy jsem s ní neměl žádný problém a doufám že mi bude sloužit další rok a půl jako do teď. :)

speroure
speroure napsal 18.03.16 v 21:36 10b.

Super Honda

braunas
braunas napsal 08.03.16 v 08:19

Díky

Tomassinno
Tomassinno napsal 06.03.16 v 21:27

tak hodně šťastných km...

braunas
braunas napsal 05.03.16 v 22:33

Děkuju snad bude jako do teď

FatBoy105th.
FatBoy105th. napsal 05.03.16 v 22:26

palec nahoru pekna motka. At to jezdi !