BMW F 800 GS Adventure (2014)

Vlastník Lukynkrejci
Vloženo 21.7.2018
Aktualizováno 19.9.2023

Koupena s nájezdem 9600km, vše naprosto super bez jakéhokoli problému a sebemenšího škrábanečku, prověřeno v Servis BMW

KTM 990 Adventure / S: motor - jeho charakter

První dojmy - První jízda byla v -2 v únoru takže dojmy? Jede svítí troubí... ku...va to je zima

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo chce mít BMW F 800 GSA

Doplňky na motorce - Do vínku toho dostalo víc než dost, takže: přidány... padací rám Touratech, stavitelné plexi Pluig, rozšíření stojánku, kufr Alu Milánek ( super doporučuji ), kryt předního světla SW motech, kryty mlhovek, držák MT DR2cz, progresivní pružiny Hypero, Scotoiller, Origo boční kufry, kryt motoru...atd je toho ranec

Chtěl jsem moto na cestování ale i OF, můj dlouholetý sen byla Afrika, ale po dlouhém hledání testů a recenzí jsem se rozhodl pro BMW.
Naskytla se koupě Báva a už to bylo... Jen škoda že není v pískové barvě.
Je to můj mazánek a o proti jejímu předchůdci ( Aprilia ETV 1000 caponord ) kultivovaný cestovatel s ohromnou výbavou na univerzální použití.
Super motor, který táhne ihned od spodu, přesné řazení a příjemný posez, ochrana jezdce na jedničku. Ideální na cestování ( Gelände Straße ) terén silnice.

Od koupi najeto 34tis.km a můžu jen konstatovat, že výběr motorky byl na 1. Je to takový německý voják...Ano Pane...Jedeme Pane. Prostě spolehlivý bezproblémový stroj. MAX spokojenost

Lukynkrejci
Lukynkrejci napsal 19.09.23 v 12:06

Neeno...tak to určitě. Proto je ve stáji KTM 690 Enduro R. Každopádně na šotoliny a alpské cesty a lehčí OFF je super

Neeno
Neeno napsal 19.09.23 v 08:22 9b.

připadá mi, že na trek mimo silnici je to lepší volba než GS. Ta sloužit bude vždy a všude

SJ90
SJ90 napsal 27.07.18 v 22:08 10b.

jistě dobrá volba, ale určitě by mne zajímal, tvůj názor proč je tato motorka lepší než Afrika? Do budoucna po Africe trochu pokukuji taky.

Lukynkrejci
Lukynkrejci napsal 23.07.18 v 03:00

Adventure má lepší ochranu jezdce před deštěm a větrem a má lepší výbavu větší nádrž a další drobnosti samozřejmě záleží na každém co si zvolí každopádně děkuji

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 22.07.18 v 19:06 10b.

naozaj krasna, tiez rozmyslam nad F800GS, ale nie Adv. verziu